Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 28.janvāris   Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.novembris  


Lāčplēša dienā cēsnieki dosies lāpu gājienā un iedegs svecītes par Latviju

11.novembrī no plkst.17.30 Cēsu novada skolēni, jaunsargi, skauti un gaidas, zemessargi un karavīri piedalīsies piemiņas brīdī pie Skolnieku rotas pieminekļa un plkst.17.50 dosies lāpu gājienā uz Lejas kapiem, kur plkst.18.00 pie pieminekļa Latvijas Brīvības cīnītājiem notiks piemiņas brīdis.

 

Pēc tam cēsnieki un pilsētas viesi aicināti doties uz Pils parku, kur uz estrādes kāpnēm jau no plkst.16.30 no svecītēm tiks veidota Latvijas kontūra, kurā ikkatrs varēs iedegs savu gaismiņu. Šādu akciju tradicionāli organizē Cēsu iedzīvotājs un uzņēmējs Renārs Sproģis, kurš atzīst, ka gaišā noskaņa, ko rada ne vien sveču liesmu krāšņums, bet arī sirsnīgā cilvēku attieksme un vienotības gars, sniedz pozitīvu emociju devu ilgam laikam un novērtējot pagājušā gada akciju piebilst: "Redzot pārsteidzoši lielo cilvēku atsaucību un vēlmi pēc šāda kopīga veikuma, ir cerība, ka šogad dalībnieku skaits būs vēl lielāks, jo viss, kas nepieciešams ir viena svece un kāda gaiša doma to aizdedzot."

 

11.novembra vakara turpinājumā plkst.18.00 kinoteātrī „Vidzemnieks” Dabas koncertzāles veidotāji aicina tuvāk iepazīties ar meža pasauli improvizētajās ķērpju darbnīcās un bez maksas noskatīties jauno filmu “Graphis scripta”. Kinoseansa sākums plkst.19.00. Pasākumā ieeja bez maksas.

 

Bez tam 11.novembrī visas dienas garumā Cēsu Vēstures un mākslas muzejā (Jaunajā pilī) cēsnieki un viesi bez maksas aicināti apskatīt izstādi „No dziesmas līdz nacionālai valstij”. Savukārt 13.novembrī no plkst.11. - 17.00 muzejs aicina skolēnus, studentus un citus vēstures interesentus apmeklēt unikālu vienas dienas izstādi par Lāčplēša kara ordeni – apskatīt vienīgo zināmo pilno ordeņu komplektu, kas piederējis Latvijas armijas ģenerālim Jānim Balodim.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv