Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.novembris  


Sveicam Sociālo darbinieku dienā

 

Sveicam Sociālo darbinieku dienā


Šodien, 9.novembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko sociālo darbinieku dienu.
Sociālais darbinieks strādā ar dažādām cilvēku grupām, aizstāvot viņu intereses un tiesības, kā arī palīdzot cilvēkiem uzlabot savu dzīves vidi. Sociālā darbinieka uzdevums nav viegls, viņš palīdz cilvēkam izprast radušos problēmu un kopīgas sadarbības rezultātā rast izeju no krīzes situācijas, jo profesionāls sociālais darbs ir vērsts uz problēmu risināšanu un pārmaiņām.

Šogad Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" Sociālo darbinieku dienu atzīmēs 13. novembrī kopā ar bijušā Cēsu rajona administratīvā teritorijā esošo novadu, t.i., Amatas, Pārgaujas, Vecpiebalgas, Raunas, Priekuļu un Jaunpiebalgas novadu sociālā darba speciālistiem. Tiekoties speciālisti atskatīsies uz padarīto un diskutēs par aktuālākajām problēmām sociālajā jomā. Dienas noslēgumam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” būs sarūpējusi svētku koncertu.

Apsveicam visus sociālā darba speciālistus svētkos, novēlot viņiem veselību, pacietību, un sociālo aizsargātību.


Informāciju sagatavoja
Vita Pētersone
„Sociālo pakalpojumu un sociālās
palīdzības aģentūras”
Projektu vadītāja
Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv