Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.novembris  


20.novembrī Imanta Kalniņa dziesmas dzied Olga Rajecka un Uģis Roze grupas “Turaidas Roze” pavadījumā

20. novembrī plkst. 19:00 CATA Kultūras namā Imanta Kalniņa dziesmas dzied Olga Rajecka un Uģis Roze grupas “Turaidas Roze” pavadījumā.

 
Viena no Latvijas estrādes mūzikas leģendārākajām muzikālajām apvienībām - ansamblis "Turaidas roze" pēc daudzu gadu klusēšanas šogad dodas vērienīgā Vislatvijas koncertturnejā, informēja mūziķu pārstāvis Juris Millers.Gatavojoties šai turnejai, tiek veidots arī pirmais " Turaidas rozes" albums CD formātā, kurā būs iekļauti grupas koncertu ieraksti no pagājušā gadsimta 80. gadiem un arī šogad studijā ierakstītās dziesmas.

Kā atgādināja J.Millers, pagājušā gadsimta 80. gadu izskaņā komponista Imanta Kalniņa vadītā grupa "Turaidas roze" kļuva par neatņemamu latviešu tautas atmodas muzikālo simbolu. Olgas Rajeckas un Uģa Rozes niansētais duets Imanta Kalniņa dziesmām deva skanējumu, kas ir uzrunājis visu paaudžu klausītājus. Tieši tādēļ šogad, svinot Uģa Rozes 50. gadu jubileju, tā tiks atzīmēta ar vērienīgu Vislatvijas koncertturneju, kas sāksies novembra sākumā un ilgs līdz Ziemassvētkiem.
"Tas ir neticami, bet dziesma "Nelaid māte bērnus mežā", līdz šim nekad nav ierakstīta studijā. Radiostacijās līdz šim spēlētā dziesmas versija ir koncerta ieraksts. "Tieši tādēļ mēs nolēmām kā pirmo jaunajam albumam ierakstīt tieši šo dziesmu", saka Uģis Roze.

Šīs dziesmas 2010. gada versija, kas studijā ierakstīta šovasar, tiks iekļauta rudenī gaidāmajā albumā un jau tagad ir pieejama lejuplādei www.doremi.lv un www.platforma.lv

Savukārt biļetes uz grupas "Turaidas roze" koncertiem nopērkamas visās Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās, www.bilesuparadize.lv vai Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9).

Biļetes cena: Ls 5, Ls4, Ls3Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv