Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 9.decembris  


Agnijas Ģērmanes izstāde „Ainavas ar cilvēkiem”

Otrajā Adventes svētdienā (9.12.) plkst.15.00 Cēsu Izstāžu namā, Pils laukumā 3, Agnijas Ģērmanes „Ainavas ar cilvēkiem” izstādes atklāšana.

 

Gleznas. „Gleznojot es atklāju priekš sevis apbrīnojamu pasauli pļavā vai mežmalā, Venēcijas kanālu atspīdumos, Marokešas tirgus labirintos vai Parīzes safrizētajos parkos - visur, kur esmu devusies ar krāsu kasti. Pēdēja laikā manās ainavās arvien biežāk dzīvo cilvēki dažādos veidos - kā kustīga straume pilsētas ielā vai sastinguši parka skulptūrās. Dažkārt viņi tā iedzīvojas gleznas pasaulē, ka pārņem to gandrīz visu. Laikam jau šāda veidā es pati no vērotāja kļūstu par daļu, identificējos ar pasauli, kas ienākusi manī, lai nākamā brīdī atkal pakāptos atpakaļ un sajustu, cik Daba liela,” A.Ģērmane.

 

Darba laiks: 10.00–17.00 (pirmdienās slēgts). Izstāde būs skatāma līdz 6.janvārim.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv