Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 9.decembris  


Valsts asinsdonoru centrs saka paldies cēsniekiem

Tiem, kas dzīvo arī citiem

 

Kā reiz uzsvēris zinātnieks Alberts Einšteins: „Vērtība ir tikai tai dzīvei, kas dzīvota citu labā.” Cilvēki nav vientuļas salas, bet dažreiz dzīves ritms ir tik ātrs, ka tie kļūst pārlieku pārņemti ar savas dzīves aizņemtību, aizmirstot citu apkārtējo vajadzības un saucienus pēc palīdzības. Dzīves rutīna daudziem liek par to nedomāt un aizbildināties, ka kāds cits par to parūpēsies. Tomēr ir cilvēki, kas spēj apstāties un pāri ikdienai saredzēt tās svarīgās dzīves lietas un vērtības. Tie ir asins donori, kas nesavtīgi sniedz savu palīdzības roku tiem, kam tas tik ļoti ir nepieciešams! Šiem cilvēkiem uz jautājumu „Ko es šodien, šomēnes vai šogad…esmu izdarījis kāda cita labā?” vienmēr būs skaidra atbilde.

Ir neizsakāms prieks, ka šādu cilvēku, kas ziedo asinis, palīdzot nelaimē nonākušajiem, glābjot to veselību vai pat dzīvību, ir tik daudz!

Valsts asins donoru centrs (VADC) izsaka lielu pateicību visiem Cēsu rajona asins donoriem par viņu nesavtīgumu un devumu asins donoru kustībai. 2009. gada laikā Cēsu rajona donori VADC veiktajos izbraukumos ziedojuši asinis 916 reizes. Ļoti priecājamies par Cēsu rajona 300 jaunajiem donoru kustības biedriem, kas 2009. gadā asinis ziedojuši pirmo reizi mūža. Īpašs paldies Anitai Zvaigznei, donoru organizatorei Priekuļos, Dainai Bērziņai – Dzērbenē, Velgai Kalniņai – Vecpiebalgā, Marinai Orlovai - Cēsu rajonā par ieguldīto darbu un būtisko atbalstu donoru kustībai un tās attīstībai visā Latvijā.

Aicinām arī turpmāk spēt saskatīt dzīves būtiskākās vērtības, rast laiku un iespējas palīdzēt tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams, mācēt dzīvot ne tikai un vienīgi sev, bet arī citiem!

 

 

Sagatavoja:

Valsts asinsdonoru centra

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr.: 7408878

www.donors.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv