Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 9.decembris  


Velti 10 minūtes Cēsīm!

 

Biedrība Cēsinieku klubs uzsākusi cēsnieku apmierinātības pētījumu internetā, kurā aicina piedalīties ikvienu aktīvu Cēsu novadnieku. Pētījuma mērķis ir noskaidrot, ko par Cēsīm un Cēsu novadu dažādās jomās domā gan esošie, gan bijušie cēsnieki, kā arī citi ar vēsturisko Cēsu rajonu saistītie iedzīvotāji, kuri pašlaik mācās vai strādā Cēsīs, bet ikdienā dzīvo citur.

 

„Viens no pētījuma mērķiem ir noskaidrot mūsu attieksmi pret Cēsīm kā vietu, kur dzīvot,” skaidro bijusī cēsniece, pētījuma centra SKDS projektu vadītāja Zanda Rutkovska, kas piedalījās aptaujas izstrādē. „Cēsu novada iedzīvotājiem jautāsim, vai viņi plāno pārcelties dzīvot citur un kāpēc. Cēsniekiem, kuri pašlaik nedzīvo Cēsu novadā, jautāsim, kas viņus saista ar Cēsīm, kā tiek vērtētas iespējas pārcelties uz dzīvi Cēsu novadā un kas to varētu veicināt, vai, gluži pretēji, – kas varētu tam traucēt. Ar iegūto datu palīdzību vēlamies noskaidrot, kā veidot Cēsis par labāku vietu, kur dzīvot, strādāt un audzināt bērnus.”

 

Aptaujas anketā iekļauti katram cilvēkam svarīgi jautājumi – par izglītību, nodarbinātību, veselības aprūpi, brīvā laika pavadīšanas iespējām. Tajā tiek jautāts, kādas šajās jomās ir pašreizējās cēsnieku iespējas un kādi uzlabojumi būtu nepieciešami nākotnē. Aptauja tiek veikta internetā, lai dotu iespēju savus viedokļus paust pēc iespējas lielākai daļai cēsnieku neatkarīgi no viņu pašreizējās dzīvesvietas. Tādēļ visi, kas aizpilda anketu, ir aicināti par šo iespēju informēt savus Cēsu radus, draugus un kaimiņus tepat Latvijā un arī ārvalstīs. Saite uz aptauju pieejama Cēsu mājas lapā www.cesis.lv un to var aizpildīt vienu reizi no viena datora.

 

Pētījums tiek veikts Cēsinieku kluba darbības atbalsta programmas Atbalsts pilsoniskās sabiedrības attīstībai Cēsu novadā ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Īslande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu mehānisma un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu mehānisma ietvaros un Latvijas valsts un Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību. Aptaujas norisi atbalsta arī Cēsu novada pašvaldība un Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs, uz kura organizētajiem kultūras pasākumiem varēs doties tie respondenti, kam paveiksies aptaujas dalībnieku loterijā.

 

Cēsinieku klubs ir domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Zane Siksnāne

Biedrības Cēsinieku klubs

Projektu vadītāja

Tālrunis: 29480968

E-pasts: cesinieku.klubs@cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv