Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 9.decembris  


15. decembrī plkst. 18.00 Mirdzas Kerliņas grāmatas "Pasakas no Dieva azotes" atvēršanas sētki

Cēsu Centrālās bibliotēkas darbinieki 15. decembrī pulksten 18.00 aicina visus interesentus Baltajā zālē uz tikšanos ar mūsu novadnieci dzejnieci, rakstnieci, mākslinieci Mirdzu Kerliņu un piedalīties grāmatas – kalendāra „Pasakas no Dieva azotes” atvēršanas svētkos. Pasākumā piedalīsies komponists, mūziķis Juris Krūze un Cēsu Tautas teātris, kuri sagatavojuši ieskatu literātes daiļradē.

M. Kerliņa dzimusi Nītaures pagastā, beigusi Cēsu 1. vidusskolu, Latvijas Valsts universitātes Filoloģijas fakultātes latviešu valodas un literatūras nodaļu. Viņa dzīvojusi Ērgļos, Cēsīs, Rīgā, bet tagad jau otro gadu viņas mājas ir Drabešu pagastā.

Literātes pirmā publikācija – dzejolis „Māmiņas diena” bija žurnāla „Bērnība” 1963. gada 3. numurā. Iznākušas 3 viņas grāmatas „Zib zibēdama” (dzeja, 1979), „Pasakas lido” (2005), „Es Dieva dārzā biju” (dzeja, 2005) . Viņas darbi publicēti vairākos kopkrājumos, piemēram, „Acis”, „Četri”, „Man vārds ir uz mēles” un citos, periodiskajos izdevumos.

            Mirdza Kerliņa ne tikai raksta literārus darbus, bet viņu var saukt arī par mākslinieci, viņa ir apgleznojusi zīdu, apstrādājusi ādu. Paši unikālākie ir viņas no dažādiem materiāliem darinātie tauriņi, citi mākslinieki tādus neveido.

Būs iespēja grāmatu „Pasakas no Dieva azotes” iegādāties. Pasākumā ieeja bez maksas.

 

 

Informāciju apkopoja –

Gunta Romanovska,

Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece

( 64122879, 64123644 (arī fakss), mob. 29289216

e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv