Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.janvāris  


Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde Cēsu Izstāžu namā

Cēsu Izstāžu namā no 10.janvāra līdz 3.februārim būs skatāma Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde.

 

Jau kopš asociācijas dibināšanas 1994.gada izstādes tradicionāli tiek rīkotas arī Cēsu Izstāžu namā. Tajās ik gadu piedalās vadošie Latvijas tekstilmākslinieki - Aija Baumane, Edīte Pauls-Vīgnere, Ruta Bogustova, Aina Muze, Dzintra Vilks, Iveta Vecenāne u.c.

 

„Tekstilmākslas izstādes vienmēr bijušas pārsteidzoši krāsainas un košas ar apjomīgiem darbiem, kas piepilda Izstāžu nama sienas no griestiem līdz grīdai. Mākslinieku darbi allaž sajūsmina ar izvēlēto materiālu daudzveidību un atšķirīgajiem rokrakstiem, kas ļauj salīdzināt vecāko un jaunāko paaudžu radošo skatījumu un izteiksmes veidu. Mūsdienu tekstilmākslā bez tradicionālās dzijas un diegiem tiek izmantoti arī neparastāki materiāli – papīrs, plastmasa, stikls un dažādi dabas materiāli, kas katru izstādi padara ļoti interesantu,” stāsta Nata Livonska, Cēsu Izstāžu nama vadītāja. 

 

Latvijas Tekstilmākslas asociācija dibināta ar domu veicināt aktīvu izstāžu darbību Latvijā un ārzemēs, kā arī izplatīt informāciju par simpozijiem, izstādēm un citiem notikumiem pasaules tekstilmākslā. Latvijas Mākslas akadēmijā savulaik profesora Rūdolfa Heimrāta iedibinātās tekstilmākslas tradīcijas turpina pedagogu kolektīvs, kuru vada profesore Aija Baumane. Viņa ir arī Latvijas Tekstilmākslas asociācijas prezidente.

 

Cēsu Izstāžu nams

Pils laukumā 3

O.– Sv.: 10.00 – 17.00

Ieejas maksa:

pieaugušajiem - Ls 1.00;

skolēniem, studentiem, pensionāriem - Ls 0.50

  


Citas izstādes Cēsu Izstāžu namā

 „Cēsu pils dārgumi”

Pastāvīgi.

 

 „Latvijas karogam-725”

Pastāvīgi.

 

 

 Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 4127755, 26666365

baiba.vitina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv