Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.janvāris  


Iesvēta un rekonstruē Cēsu Meža kapu kapliču

Pērnā gada nogalē (20.12.) notika Cēsu pilsētas Meža kapu kapličas iesvētīšana, to vadīja mācītājs Artis Eglītis. Iesvētīšanas brīdī klāt bija arī Cēsu pilsētas Domes Komunālās nodaļas pārstāvji, kas iesaistījās kapličas rekonstrukcijas veikšanā.

 

„Līdz šim kapliča nebija iesvētīta un atkārtoti tas nav jādara. Katrs, kas pēc kapličas iesvētīšanas tajā ieies, tiks svētīs”, stāsta Artis Eglītis.

 

Iesvētīšanas brīdī iesvētīja arī jaunieklātā grīda, kuras dizainā iekļauts improvizēts krusts. Tās ieklāšanas izmaksas kopā veido 15080.95 Ls.

 

Jāiebilst, ka kapliča celta 60.to gadu sākumā un līdz šim tajā netika veikti apjomīgi rekonstrukcijas darbi. 2004. gadā ap kapliču ieklāja cieto bruģa segumu, bet šogad plānots nomainīt kapličas logus.

 

Meža kapi ir izvietoti reliefainā vietā, priežu mežā, tāpēc zinātāji stāsta, ka šie ir vieni no skaistākajiem kapiem visā Latvijā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv