Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 10.janvāris  


Aicinām uz Cēsu Kultūras centra pārcelšanās svētkiem

Tagadējais Cēsu Kultūras centrs, agrāk Cēsu rajona kultūras nams un vēl senāk Cēsu Viesīgās biedrības nams, uz brīdi iet atpūtā lai pēc diviem gadiem pārtaptu jaunā veidolā un atkal kopā pulcinātu kultūras baudītājus ne tikai no Cēsīm, bet no visa Vidzemes reģiona.

 

10.oktobrī notiks Cēsu Kultūras centra pārcelšanās svētki. Svētki iesāksies ar Cēsu Kultūras centra radošo kolektīvu koncertu ”Man prieks vienmēr būs”! Kolektīvi savdabīgā interpretācijā izdziedās un izdejos sava kolektīva nozīmīgākos notikumus, atrodot interesantāko, kas ir noticis šeit pavadītajos gados. Programmā - paralēli koncertam būs skatāmi fragmenti no jaunās filmas par nama vēsturi un cilvēkiem, kas tajā ilgu laiku darbojušies. Cēsu Kultūras centra radošie kolektīvi: Beverīna, Dzieti, Dzirnas, Hey, Pils koris, Raitais solis, Randiņš, Saulgrieži, Vidzeme, Wenden, Ābele un Cēsu Tautas teātris.

 

Otrajā daļā bijušo, esošo darbinieku, dalībnieku un visu to, kas jūtas piederīgi šim namam – tikšanās. Kavēšanās atmiņās, spilgtākie notikumi, atkalredzēšanās un balle kopā ar grupu „Vēja runa”. Lūdzu pieteikties laicīgi!  

 

Sīkāka informācija un pieteikšanās vakaram līdz 8. oktobrim pa tālruni: 64122431 vai pa e- pastu: info@kulturcentrs.lv (vārds, uzvārds, piederība namam un gads).

 

Ieejas maksa uz abiem pasākumiem: Ls 1, -

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv