Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.janvāris  


Aizvadītajā nedēļā Ziemeļu reģionā novērsti tik bojājumi, cik ikdienas situācijās vairāk nekā 3 mēnešu laikā

 

Arī šodien Vidzemē darbi turpinās un bojājumus steidz likvidēt 56 brigādes. Madonas pusē strādā 27 brigādes, kā arī 4 meža izstrādātāju brigādes, savukārt Ziemeļu reģionā (Valmieras, Valkas, Limbažu un Cēsu pusē) pie bojājumu novēršanas strādā 25 brigādes. Lai bojājumus varētu operatīvi likvidēt, papildus piesaistīti - sniega motocikls un visurgājējs, kā arī 2 meža traktori jeb harvesteri Madonā, Piebalgas pusē strādā visurgājējs, savukārt Līgatnes pusē jau trešo dienu bojājumus novērst palīdz sniega traktors jeb retraks.

Kā atzīst AS „Sadales tīkls” darbinieki, tad retraks veiksmīgi tiek izmantots līniju attīrīšanai no bīstamajiem kokiem tajās vietās, kur ar citu speciālo transportu nav iespējams piekļūt.

AS ”Latvenergo” operatīvā informācija liecina, ka nedēļas nogalē jauni bojājumi reģistrēti visā Vidzemē – visvairāk Cēsu, Piebalgas un Madonas pusē. Dienas laikā brigādēm izdevies lielāko daļu bojājumu novērst, taču nakts stundās rodas atkal jauni.

Šorīt Vidzemē bez elektrības bija 224TP un 2586 klienti – visvairāk Madonas (2400klienti) un Piebalgas (175 klienti) pusē. Pusdienlaikā situācija ir mainījusies – daļa bojājumu jau ir likvidēti un to vietā jau nākuši jauni. Operatīvā informācija liecina, ka uz plkst 12.00 situācija Vidzemē ir sekojoša un bez elektrības ir 62 TP un 817mājsaimniecības :

·         Madonas pusē – 44TP un 533 klienti

·         Cēsu pusē 10TP un 203 klienti;

·         Piebalgas pusē 6TP un 62 klienti;

·         Limbažu pusē – 2TP un 7 klienti;

·         Alūksnes pusē 12klienti .

 

AS „Sadales tīkls” speciālisti turpina darbu, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu elektroapgādi visiem klientiem. Latvenergo saprot klientu situāciju, tādēļ dara visu iespējamo situācijas uzlabošanai. Atvainojamies par neērtībām un lūdzam ar izpratni izturēties pret dabas apstākļu izraisītajiem notikumiem.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Sandra Vējiņa

AS „Latvenergo”

Ārējās komunikācijas daļas projektu vadītāja

T. 6 42 90421, mob. 2 9161531

sandra.vejina@latvenergo.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv