Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 10.februāris  


Latvijas Jaunatnes padomē konsultāciju kabinets jauniešiem

Katra diena ir savādāka... ir gan priecīgāki brīži, gan arī skumīgāki. Kā arī katru dienu mēs satiekamies ar dažādiem cilvēkiem...ir tādi, kas mūs atbalsta un saprot, taču ir arī tādi, kas mūs pazemo, noniecina vai kā citādi liek mums slikti justies.
Tāpēc reizēm liekas, ka neviens nespēj palīdzēt. Mums ir kauns kādam ko stāstīt... iespējams mēs jūtamies vainīgi par to, kas notiek ar mūsu dzīvi.

Saprotot, ka pastāv šādas situācijas, Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne ir atvērusi konsultāciju kabinetu, kur kāds labprāt parunātu ar Tevi un mēģinātu palīdzēt tikt galā ar grūtām situācijām, kurās Tu esi nonācis.

Ja Tu jūti, ka Tev ir nepieciešama palīdzība, droši vari atnākt. Mēs atrodamies Skolas ielā 1, mūs var sazvanīt pa tālruni 7336653 ( lūdzu, piezvani, lai sarunātu laiku, kurā Tu varētu atnākt) vai arī uzraksti vēstuli uz youth@redcross.lv


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv