Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 10.februāris  


Aicinām apmeklēt „Zaļo tirdziņu” Cēsīs, Rožu laukumā 14.februārī

Šo sestdien, 14.februārī, no plkst. 9.00 līdz 15.00 visi cēsnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz Rožu laukumu Cēsīs, kur notiks Latvijas zemnieku un amatnieku „Zaļais tirdziņš”.

 

Šis būs jau trešais tirdziņš atjaunotajā Rožu laukumā un pulcēs līdz šim visplašāko dalībnieku skaitu - apmēram 55 zemnieku un amatnieku. Tajā varēs iegādāties Latvijas vietējo lauksaimniecības produkciju, t.sk. piena produktus, uz kļavu lapām ceptu maizi un citus maizes un konditorejas izstrādājumus, ogas, dārzeņus, gaļas un zivju produktus. Plašs būs arī amatnieku piedāvājums, tai skaitā būs iespēja iegādāties īpaši apgleznotas krūzītes ar Svētās Valentīndienas motīviem.

 

Tirdziņa dalībniekus un apmeklētājus izklaidēs runīgā tirgus sieva, savukārt saimniecība „Rakši” piedāvās izmest loku pa Cēsu pilsētas ielām eksotisko lamu ratos.

 

Sākot ar martu, amatnieku un zemnieku gadatirdziņi Rožu laukumā norisināsies divas reizes mēnesī – mēneša pirmajā un trešajā sestdienā. Nākamais tirdziņš notiks Starptautiskajā sieviešu dienā 8.martā, kad tā īpašais viesis būs Mārtiņš Rītiņš, restorāna „Vincents” šefpavārs un vienlaikus arī aktīvs Straupes lauku labuma tirdziņa un Berga bazāra „Zaļā tirdziņa” idejas atbalstītājs.

 

Visus tirgoties gribētājus lūdzam kontaktēties ar Sandru pa telefonu 29247891.

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv