Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 10.februāris  


Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra speciālisti gūst pieredzi

Otrdien, 10.februārī Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra darbinieki devās uz Rīgu, lai tiktos ar Ģimeņu psiholoģiskā atbalsta centra LĪNA psihologiem un iepazītu viņu pieredzi atbalsta grupu organizēšanā dažāda vecuma bērnu vecākiem, kā arī attīstošo nodarbību veidošanā mazuļiem. Līdzīgas aktivitātes tiek piedāvātas arī Cēsīs mazuļiem līdz 1 gada vecumam un viņu vecākiem.

 

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs piedāvā dažādas atbalsta grupas gan topošajiem gan jaunajiem vecākiem, kuru bērniņš vēl nav sasniedzis 12 mēnešu vecumu.

 

Jaunajiem vecākiem, kuriem ir mazulis 0-6 mēneši Centrs piedāvā atbalsta grupas psihologu un medicīnas darbinieku vadībā katru ceturtdienu no 15.00 – 16.30. Šajās nodarbībās tiek runāts par zīdīšanu, līdzbarošanu, bērna kopšanu, par mazuļa attīstību un ciešāku emocionālā kontakta veidošanu, par bērna emocionālo audzināšanu, kā arī par bērna drošību, un to, kā mierināt mazuli un saprast viņa vēlmes.

 

Jaunajiem vecākiem kopā ar mazuli vecumā no 7 – 12 mēnešiem tiek piedāvātas atbalsta grupas psihologu un pedagogu vadībā katru ceturtdienu no 10.00 – 11.00, attīstošas nodarbības, kurās kopā spēlējoties veicina bērna valodas un atmiņas attīstību, kā arī izmantojot „taureņu pieskārienu” masāžas elementus palīdz mazulim augt veselam un spriganam.

 

Vairāk informācijas par centru: Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv