Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 10.februāris  


Cēsu Kultūras centrs sadarbojas ar Latvijas koncertiem

Februāra sākumā Cēsu Kultūras centra direktore Ija Groza, reklāmas speciāliste Daiga Janševska, speciāliste pasākumu organizatoriskajā darbā Inga Kreile tikās ar Latvijas koncertu pārstāvjiem Kristiānu Drāki (reklāmas un mārketinga nodaļas vadītājs) un Latvijas koncertu projektu vadītāju Sandu Katkeviču, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.

 

Sarunās tika izskatīta Latvijas koncertu piedāvājumu programma, kas būtu saistoša klausītājiem, iekļaujot pasākumus gan bērnu auditorijai, gan pieaugušajiem, pārrunātas reklāmas iespējas, sabiedrības informēšanas veidi, kas ne tikai iepazīstinātu, bet arī izglītotu klausītājus. Svarīgi, lai informācija par koncertiem būtu maksimāli pieejama arī Cēsu rajona tālākajiem pagastu iedzīvotājiem.

 

Paredzēts, ka Latvijas koncerti pavasara mēnešos piedāvās trīs pasākumus Cēsīs: 6.martā plkst.14.00 Cēsu Kultūras centrā Sinfonietta Rīga – G. Pelēcis „Garā pupa” - muzikāla pasaka ģimenēm ar bērniem un skolu auditorijai, savukārt 13.aprīlī plkst.16.00 Cēsu Sv.Jāņa baznīcā Lieldienu mūzika „Bahs – Lieldienu Oratorija” un 6.maijā Sinfonietta Rīga un Kristīne Blaumane.

 

Cēsu Kultūras centra sadarbība ar Latvijas koncertiem aizsākusies 2006.gadā.

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv