Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.februāris  


Konkursa komisija noteikusi būvfirmu, kas veiks Cēsu kultūras centra rekonstrukciju

 
Cēsu novada pašvaldības iepirkuma  komisija izvērtējusi pretendentu piedāvājumus slēgtajā konkursā „Vidzemes mūzikas un kultūras centra izbūve, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12, Cēsīs”. Konkursā pieteicās pieci kandidāti - A/S „UPB”, SIA „SKONTO BŪVE”, SIA „ARČERS”, SIA „RE&RE”, Konsorcijs „ABA”. Konsorcijs „ABA” neiesniedza tehnisko un finanšu piedāvājumu. Izvērtējot četru pārējo pretendentu piedāvājumus, komisija par atbilstošāko konkursa prasībām atzina SIA „Arčers” piedāvājumu un nolēma slēgt ar šo būvuzņēmumu iepirkuma līgumu par summu 7 027 859,29 lati.

  Kā jau esam informējuši, ir izstrādāts projekts Cēsu kultūras centra pārbūvei par mūsdienīgu Vidzemes mūzikas un kultūras centru ar akustisko koncertzāli, mācību telpām Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņiem, mēģinājumu telpām Vidzemes kamerorķestrim, amatiermākslas kolektīviem, mūzikas bibliotēkai.  Plānots, ka Kultūras centra rekonstrukcija ir jāpabeidz 2012.gadā, taču būvdarbu uzsākšana kavējas, jo iepriekšējais konkursa komisijas lēmums, vēl pagājušajā gadā, tika pārsūdzēts un bija jāizsludina jauna iepirkuma procedūra.  Cēsu kultūras centra rekonstrukcijas projektu finansē Eiropas Rekonstrukcijas un Attīstības fonds ar Cēsu novada pašvaldības un valsts līdzfinansējumu.

Attēlā: Jaunā Mūzikas un kultūras centra skice.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv