Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 10.februāris  


Jaunieši tiekas ar Cēsu novada domes vadību

Ceturtdien 9.februārī Cēsu jauniešu domes aktīvisti tikās ar novada domes vadību, domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un priekšsēdētāja vietnieku Jāni Rozenbergu. 

  Jauniešu pastāstīja par šī gada iecerēm. Jau drīz 22.februārī būs Pateicības diena, kad jaunieši teiks paldies tiem, kas ir palīdzējuši īstenot viņu idejas.  Martā Pils parkā paredzēts rīkot Sniega dienu ar sportiskām aktivitātēm un erudīcijas konkursiem un ir vēl virkne citu labu ieceru. Cēsu jauniešu domes dalībnieki veiksmīgi sadarbojas ar Valmieras, Valkas, Siguldas, Kuldīgas vienaudžiem. Tomēr jaunieši atzina, ka pamatā ir daži desmiti aktīvistu, kas iesaistās pasākumu rīkošanā, bet vairums tomēr tikai vēro un gaida, ko viņiem piedāvās. Jaunieši arī atzina, ka pedagogi ne vienmēr izprot un atbalsta viņu darbošanos ārpus skolas, jo uzskata, ka svarīgākais ir labi apgūt mācību programmu. Taču izstrādājot savus pirmos projektus, tos īstenojot, sadarbojoties ar vienaudžiem citās pilsētās un valstīs, tiek gūta vērtīga pieredze, kas ir ne mazāk svarīga par akadēmisku izglītību.

 J. Rozenbergs pastāstīja jauniešiem par gaidāmajiem projektu uzsaukumiem, kuros viņi varētu startēt un saņemt finansējumu savām iecerēm. G. Šķenders atzinīgi vērtēja Jauniešu domes darbību un atzina, ka ir atbalstām ideja par jauniešu fonda veidošanu, kas dotu finansiālu pamatu jauniešu ieceru īstenošanai novadā.

Attēlā: Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs aktīvi diskutēja ar jauniešiem par viņu plānotajām aktivitātēm.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv