Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.marts  


Izpētīta lietus ūdens kanalizācija Cēsu pilsētas problemātiskajos rajonos

Lai turpinātu 2006.gadā uzsāktos darbus lietusūdens kanalizācijas sistēmas izpētē Cēsu pilsētā, 2007. gada nogalē tika noslēgts līgums ar SIA „Aqua Brambis” par lietus ūdens kanalizācijas detalizētu izpēti pilsētas problemātiskajos rajonos.   

 

Izpētes rezultātā Cēsu pilsētas domes speciālistiem tiek piedāvāti risinājumi lietusūdens sistēmas organizācijai Piebalgas ielas rajonā un Cīrulīšos. Darbu izpilde sastāv no vairākiem posmiem, vienkāršotas teritoriju un ielu topogrāfiskas uzmērīšanas, kurā konstatēti grāvju un vaļējo ūdensteču līmeņi un kritumi, kā arī ielu šķērsprofili un apakšzemes komunikācijas.

 

Pēc meliorācijas speciālistu piesaistes un datu analīzes, izstrādāts ieteikums Cēsu pilsētas domei, kā šajos rajonos organizēt lietusūdens novadīšanu jaunas būvniecības un esošo būvju, teritoriju rekonstrukcijas gadījumos.   

 

Projektu „Lietus kanalizācijas sistēmas attīstības pilnveidošana Cēsīs, veicot detalizētu izpēti, inventarizāciju un datu digitalizāciju” finansiāli ar 15 000 LVL atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija.

 

 

Informāciju sagatavoja

Inta Ādamsone

Cēsu pilsētas domes

Speciāliste vides politikas jautājumos

Attīstības plānošanas nodaļa

tel. 64161818

mob.29478660

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv