Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.marts  


Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādes pasākumi martā

Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādē un „Akmens ligzdas” Emšu grupiņā martā paredzēti Veselības dienu pasākumi.

 

Bērniem paredzētas dažādas nodarbības par veselības jautājumiem. Nodarbības „Veselīgs uzturs” ietvaros pirmsskolas pedagogi, sadarbībā ar iestādes medicīnas māsu organizēs sarunas ar bērniem par veselīga uztura nozīmi, bet nodarbībā ”Viss par zobiņiem” paredzētas pārrunas ar zobu higiēnisti G. Konradi. Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrs organizēs rotaļnodarbību „Kas ir manā vēderā? D. Briedes vadībā. Tāpat arī veselības dienu ietvaros bērni, apmeklējot Cēsu Vēstures un mākslas muzeja E. Mucenieces pasākumu „Stāsts par pienu ”, centīsies izzināt piena nozīmi uzturā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestādes

vadītāja Solveiga Lejiete

Noras iela 15, Cēsis
Tel. 4121361Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv