Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.marts  


Cēsis aicina ciemos ceļotājus no kaimiņu valstīm un Latvijas

Februāris ir īstais laiks iepazīstināt ceļotājus ar vasaras sezonas atpūtas iespējām, jo jau vairāk nekā 10 gadus tieši februārī notiek starptautiskās tūrisma izstādes visas trijās Baltijas valstīs – gan „Balttour” Rīgā, gan „Tourest” Tallinā un „Vivattur” Viļņā. Šogad visās trijās izstādēs tika popularizēts arī Cēsu un apkārtējo novadu tūrisma, atpūtas un kultūras piedāvājums.

Cēsu pašvaldības pārstāvji izstādēs interesentus iepazīstināja ar 2010. gada aktualitātēm – gaidāmo pasākumu plānu, kā arī aicināja baudīt ziemu un sniegu uz lielāko slēpošanas centru Baltijā – Cēsīm, kur slēpošanas kompleksi „Žagarkalns” un „Ozolkalns” piedāvā garākos nobraucienus un lielāko trašu dažādību Baltijā.

Ja lietuvieši jau ir iepazinuši mūsu ziemas piedāvājumu, tad igauņiem tas vēl ir jaunums, jo līdz šim viņi labprātāk izvēlējušies slēpot Otepē vai doties uz netālo Somiju. Šogad mūsu ziemeļu kaimiņi izrādīja lielu interesi par iespējām doties slēpot un snovot uz Cēsīm.

Baltijas valstis ir Cēsīm ir nozīmīgs tūrisma tirgus. Kā liecina iepriekšējo gadu statistikas dati, šo trīs valstu ceļotāji sastāda 56% no kopējā ceļotāju skaita Cēsu pusē.

Cēsu Tūrisma informācijas centrs no visām izstādēm ir atvedis un var piedāvāt cēsniekiem un apkārtnes iedzīvotājiem kvalitatīvus izdales materiālus par Latvijas, Igaunijas un Lietuvas tūrisma objektiem, ceļošanas iespējām.

Cēsu dalība izstādēs šogad notika ERAF projekta „Cēsu pilsmuižas parka atjaunošana tūrisma attīstībai” ietvaros (līg.nr.L-PPA-09-0008), prezentējot Cēsu piedāvājumu – jauna tūrisma objekta Cēsu pilsmuižas parkā veidošanu.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valda Malceniece

Cēsu Tūrisma informācijas centrs

Tālr. 64121815

www.turisms.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv