Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.marts  


20.martā Pavasara ieskandināšana ar gonga skaņām

 

20.martā plkst.12:00 vairāku Latvijas pilsētu un lauku augstākajās vietās (gan fiziskā, gan garīgā izpratnē) ieskanēsies modināšanas instruments – gongs.

 

Gonga spēcīgās, attīrošās skaņas modinās un saviļņos vienlaicīgi vairākas Latvijas pilsētas: Salacgrīvu, Talsus, Ventspili, Ogri, Rīgu un Cēsis. Paredzēts, ka gonga skaņu attīrītajā laukā, gan cilvēkos, gan dabā pavasari iespēlēs folkloras grupas.

 

Cēsīs, 20.martā plkst. 11:30 gongs ieskanēsies Jaunās pils tornī.
 

Gongs ir instruments, ar kura radīto vibrāciju palīdzību iespējams attīrīt ceļu gaismai gan sevī, gan apkārtējā vidē. Pat īsa pelde gonga skaņās atver klausītājā jūtīgumu, ļauj dziļāk ieskatīties sevī un parāda ceļu uz mieru un līdzsvaru.

 

Pasākumu organizē Biedrība Gaismas mija, sadarbībā ar vietējiem kultūras pasākumu organizatoriem. Biedrības Gaismas mija mērķi un to sasniegšanas veidi: vienot Latvijas Republikas teritorijā dzīvojošos cilvēkus kopīgai sapratnei par saikni ar Zemi, uz kuras dzīvojam, kuru izmantojam un kuru mīlam.

 

Vairāk informācijas:  gaisma.sapulce@gmail.com

Sīkāka informācija par pasākumu: Ieva Placāne,mob.tel:29391329Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv