Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 4.jūnijs   Vārda dienu svin: Elfrīda, Sintija, Sindija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.marts  


Izvērtē automašīnu novietošanas kārtību stāvlaukumā pie „Maksimas”

    Pašvaldība regulāri saņem iedzīvotāju sūdzības par to, ka uz neilgu laiku atstājot automašīnu stāvlaukumā pie veikala „Maksima” ir nācies maksāt prāvu sodu. Cilvēki nav pamanījuši vai nav īsti sapratuši zīmes, kas  ierobežo automašīnas novietošanas  laiku  stāvlaukumā ,  ieskrējuši uz dažām minūtēm veikalā pēc pirkumiem , bet atgriežoties  pie saviem auto saņēmuši Ceļu policijas kvītis par 20 latu sodu.

  Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs aicināja uz tikšanos Valsts un Pašvaldības policijas, veikala „Maksima” pārstāvjus, lai vienotos par tādu automašīnu novietošanas kārtību, kas būtu saprotama iedzīvotājiem un neradītu tik daudz nepatīkamu pārpratumu. „Es saprotu, ka pie „Maksimas” bija jāievieš regulējums, jo stāvlaukums atrodas tuvu pilsētas centram un nereti iedzīvotāji savu automašīnu tur atstāja ilgstoši un veikala apmeklētājiem nebija, kur novietot savus spēkratus. Taču zīmes, kas nosaka stāvēšanas ilgumu un automašīnu novietošanas kārtību ir grūti pamanāmas un ne visiem saprotamas. Tāpēc notiek tādi gadījumi, ka cilvēks piebrauc, ieiet veikalā nopirkt pienu, bet iznākot konstatē, ka jāmaksā 20 latu sods, jo cilvēks nav iedomājies, ka viņam uz automašīnas paneļa jāatstāj lapiņa ar apstāšanās laika norādi.! Domāju, ka arī „Maksima” pārstāvji ir ieinteresēti skaidri informēt pircējus par  automašīnu stāvēšanas noteikumiem, jo  tiem, kas bijuši spiesti samaksāt sodu, nostāja ir strikta – uz „Maksimu” vairs nebraukšu,” situāciju raksturoja J. Rozenbergs.

  Sarunas dalībnieki vienojās, ka „Maksima” stāvvietā tiks  uzstādītas   lielāka izmēra zīmes ar norādēm par atļauto stāvēšanas laiku, to, ka uz automašīnas paneļa jānovieto zīme, kurā fiksēts apstāšanās laiks, kā arī norāde, kā automašīna novietojama. Kā atzina policijas pārstāvji, ja būs pietiekoša informācija, cilvēki ātri ielāgos jauno automašīnu novietošanas kārtību un nepatīkamu pārpratumu nebūs.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv