Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 10.aprīlis  


Cēsu sadraudzības pilsēta Rokiškas no Lietuvas meklē jaunu tūrisma pieredzi Cēsīs!

Cēsu sadraudzības pilsēta Rokiškas no Lietuvas meklē jaunu tūrisma pieredzi Cēsīs!

 

Otrdien, 11.aprīlī Cēsīs ieradīsies sadraudzības pilsētas Lietuvā Rokiškis delegācija. Tūrisma speciālisti un pašvaldības pārstāvji plānojuši iepazīties ar veiksmīgo Cēsu pieredzi tūrisma jomā.

Vizītes laikā  lietuvieši tiksies ar Cēsu  domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, apmeklēs pašvaldību aģentūru „Vidzemes vēstures un tūrisma centrs”. Aģentūras tūrisma speciālisti viesus iepazīstinās ar Cēsu pašvaldību prioritātēm šajā tūrisma sezonā, kā arī ar nākotnes perspektīvām,  speciālisti stāstīs  pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs” veiksmīgo darbību un piesaistītā Eiropas Savienības struktūrfondu finansējuma inovatīvajiem projektiem.

Delegācija pieredzes nolūkos tiksies arī ar vietējo tūrisma uzņēmēju pārstāvjiem – iepazīsies ar lielākā slēpošanas centra Latvijā „Žagarkalns” darbības attīstību, tendencēm un iepazīs Svētavota, apsaimniekošanas stratēģiju.

 

Jau ziņots iepriekš, ka Lietuvas pilsēta Rokiškis jau no 2000.gada 28.jūlija ir Cēsu sadraudzības pilsēta, kas šo gadu laikā sadarbojas dažādu nozaru projektos, tai skaitā, arī tūrisma. Kā atzīst Rokišku delgācijas vadītājs Petras Blaževičius: „Uz Cēsīm vienmēr ir patīkami atbraukt, jūsu pilsēta attīstās pareizā virzienā, esam priecīgi, ka varam gūt pozitīvu pieredzi, ko aizvest uz savām mājām.”

 

Informāciju sagatavoja:

Jolanta Solovjeva

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Attīstības un komunikāciju nodaļas vadītāja

Tālr.: 41 27755

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv