Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.aprīlis  


Šodien prezentēs „Idejas īstenojas!” projektus

Šodien, 10.aprīlī, plkst.14.00 Cēsu pilsētas domē notiks pilsētas domes un Nīderlandes fonda KNHM projektu konkursā „Idejas īstenojas!” iesniegto projektu prezentācijas.

 

Pieteikumus izvērtēs kompetenta žūrijas komisija un 15 labāk izstrādātie projekti saņems 1000 EUR to īstenošanai.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas domes un Nīderlandes fonda KNHM februārī izsludinātajā projektu konkursā „Idejas īstenojas” pieteikti pavisam divdesmit septiņi projekti.

 

Lielākā daļa iesniegto projektu saistīti ar Cēsu pilsētas apkārtējās teritorijas un vides uzlabošanu - sakopšanas talkas, puķu dobju izveides, kā arī Avotu ielejas parka labiekārtošana. Tāpat iesniegti projekti, domājot par bērniem pilsētā - rotaļu laukumu izveide pie daudzdzīvokļu mājām, pasākumi bērniem ar attīstības traucējumiem. Iesniegti arī netradicionālāki projekti - informatīva stenda izgatavošana Cēsu pilsētas simbola: luktura, formā un īpaša naudas trauka izveide ar pilsētas simboliku. Iesniegti arī vairāki projekti, kas aizsākti jau pagājušajā gadā, bet šogad turpinās.

 

 

Konkurss „Idejas īstenojas” Cēsīs notiek jau otro gadu un tā mērķis ir dot Cēsu pilsētas iedzīvotājiem iespēju uzlabot savas dzīves kvalitāti gan infrastruktūras, gan sociālajā jomā.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 64121677; 26469249

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv