Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 10.aprīlis  


Pieņemts lēmums par Cēsu Centrālās bibliotēkas ēkas rekonstrukciju

Pirms brīvdienām, 5. aprīlī Cēsu novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi akceptēja lēmumu par Cēsu Centrālās bibliotēkas ēkas Raunas ielā 1 rekonstrukciju.

Savu redzējumu par plānotajiem renovācijas darbiem bibliotēkā un tās teritorijā domniekiem izklāstīja projekta autors arhitekts Juris Poga un Cēsu Centrālās bibliotēkas direktore Natālija Krama. Pēc plānotā projekta bibliotēka tagadējo divu stāvu vietā iegūs plašas un gaišas telpas 3 stāvos, kā arī grāmatu krātuvi pagrabstāvā. Papildus cēsniekiem būs iespēja izmanot blakus esošo saimniecības ēku, kuru iecerēts pārvērst par mūsdienīgu mācību un semināru centru un savienot ar bibliotēkas ēku. Bibliotēkas rekonstrukcijas projektā ietilpst arī Noliktavas ielas posmā no Raiņa līdz Raunas ielai atjaunošana, uzstādot aizsargvairogus gājēju drošībai un ēku sienu aizsardzībai no mitruma.

Pēc renovācijas bibliotēka kļūs par daudzfunkcionālu kultūras centru un būs pieejama arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Jaunās telpas ir plānotas tā, lai ērti justos visu vecuma un interešu grupu lasītāji.

Aptuvenās projekta izmaksas ir 1,8 miljoni latu no Eiropas Savienības Pilsētvides attīstības projektu naudas. Novada pašvaldības ieguldījums no kopējā finansējuma paredzēts 31% apmērā.

Informāciju sagatavoja:
Ance Saulīte
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste
Tel.: 64121677; 27723972
ance.saulite@dome.cesis.lv

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv