Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 10.aprīlis  


15.aprīlī A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestra koncerts Cēsu Sv. Jāņa baznīcā

Svētdien, 15. aprīlī plkst. 15.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā koncertu sniegs Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris.

 

Orķestra pamatsastāvu veido bērnu mūzikas skolas un vidusskolas audzēkņi un pedagogi, tā diriģents ir pūšaminstrumentu nodaļas vadītājs Aivars Radziņš.

 

Orķestris nesen piedalījās Latvijas 5. pūtēju orķestru konkursā, kur sīvā konkurencē savā grupā ieguva 2. vietu un saņēma kausu. ''Mēs ļoti lepojamies ar šo sasniegumu. Konkursantu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija – pārstāvji no Itālijas, ASV un Igaunijas, vērtēšana bija bez atlaidēm. Ceru, ka atzinība Latvijas mērogā veicinās mūsu orķestra popularitāti, '' saka orķestra dalībniece skolotāja Elita Ezermale.

 

Ar programmu, kura atskaņota konkursā, pirms tam orķestranti iepriecinājuši klausītājus vairākos koncertos Vidzemes pilsētās.

 

„Cēsu koncertam izraudzīta Cēsu Sv. Jāņa baznīca,” stāsta Aivars Radziņš, „tādējādi meklējam jaunas formas pūtēju orķestra darbībā. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan solistu un ansambļu, gan arī visa orķestra sniegumu. Ceru, ka muzicēšana baznīcā, kur ir īpaša akustika, aizraus kā orķestra dalībniekus, tā arī klausītājus.”

 

Ieeja par ziedojumiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Krastiņa

e-pasts: lekra@apollo.lv

www.akcmv.gov.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv