Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.maijs  


13.maijā komēdija "Tāda es esmu"

CATA Kultūras Namā 13. maijā plkst 19.00 stand up žanra komēdija “Tāda es esmu”.

Izrāde "Tāda nu esmu"
“Katru dienu viņas sāk ar jautājumu "Kā novājēt desmit dienās? Un pabeidz ar nopūtu  "Tāpat neviens mani nemīl, ņemšu un vismaz pierīšos." Viņa braši soļo putekļainajās pilsētas ielās, risinot mūžīgo jautājumu "Skūt vai epilēt?", "Masēt ar medu vai karstiem akmeņiem?" Botulīns vai jau skalpelis?..."
Izrāde – Stand up komēdija "Tāda es esmu" ar Zani Daudziņu galvenajā lomā ir absolūti atklāts  latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikta pilnīga ķermeņa inventerizācija un intīmo zonu  bilance.
Žurnālu virsraksti aicina izvēlēties vislabāko diētu, visefektīgākos līdzekļus pret grumbām, celulītu, iesaka kā pareizi skūt kājas, māca, kā seksā baudīt pozas, kas palīdz noslēpt ķermeņa nepilnības un vai ik dienu nomoka ar jautājumiem:
- vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu?
- vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu pie televizora sēdējusi?
“Par ko ciešam, meitenes? Nejūtamies gana smukas?”
Zane no skatuves aicinās pacelt rokas tos, kuri lepojas ar vismaz vienu sava ķermeņa daļu. Ja šī ķermeņa daļa izrādīsies galva, tad izrāde ir tieši Jums!
Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē sava ārējā tēla radīšanai un saglabāšanai. Noņemoties ar ārējiem parametriem, sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas ne vienmēr slēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai pienāks situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā.
Arī izrādes režisors Juris Rijnieks uzskata, ka sievietes galvenā erogēnā zona atrodas starp pleciem un iesaka vīriešiem, ka par daudz mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav.
Izrāde ir komiski nopietns mēģinājums celt sievietes pašpziņu, jo sieviete taču ir labākais, kas Latvijā ir! To izrādē “ Tāda es esmu” atgādina aktrise Zane Daudziņa, dramaturģe Aiva Birbele un izrāžu apvienības „Panna” komanda (vai izrādi „Tētis” jau redzējāt?)


Biļetes cena : Ls 4, 5, 6
Uzrādot “Ievas “lasītāju kluba
karti –2010, biļetei atlaide 30%
Biļešu iegāde: A/S CATA
un biļešu servisa kasēs
www.bilesuserviss.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv