Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.maijs  


Noskaidroti Cēsu novada pašvaldības volejbola kausa ieguvēji

Š.g. 8.maijā jau 16.reizi veiksmīgi tika aizvadīts Cēsu novada pašvaldības volejbola turnīrs.

 

Par pašvaldības ceļojošā kausa ieguvējiem astoņu komandu konkurencē kļuva Cēsu arhīva darbinieku un mērnieku komanda „Visu ar mēru!”. 2.vietu ieguva SIA „Apse”, bet trešo – Cēsu pilsētas sporta skolas komanda. Par kausu cīnījās arī SIA „KOM-Auto”, Cēsu novada pašvaldības komanda „Dome”, SIA „Vinda”, komanda „TP” (Tie Paši) un Valda Valaiņa vadītā komanda „Turam līdzi!”.

 

Volejbola kausa izcīņas organizētāja kopš 1994.gada, pašvaldības komunālinženiere Anita Bukeja atzīst, ka pasākums bija ļoti labi noorganizēts un komandas bija ļoti līdzīgiem spēkiem.

 

Turnīrs notika Cēsu pilsētas sporta kompleksā galvenā tiesneša Ģirta Martinsona vadībā. Pēc spēlēm tradicionāli notika noslēguma pasākums un apbalvošana, kurā tika godināti turnīra uzvarētāji.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību praktikante

Kristīne Konovalova

Tālrunis 64121677                                     

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv