Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.maijs  


15. maijā Ģimenes diena Cēsīs!

Kā jau katru gadu, arī šogad, 15.maijā tiks atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena. Cēsīs Ģimenes diena jau kļuvusi par tradīciju. Jau trešo gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām dāvina šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.

 

Visas Cēsu novada ģimenes – vecāki, kopā ar savām atvasītēm aicinātas doties pastaigā pa Latvijā vienīgo Bērnu tiesību un pienākumu taku.

 

2011. gada 15. maijā  no plkst. 11.00 līdz 14.00, reģistrējoties Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9, Cēsīs, katra ģimene saņems Bērnu tiesību un pienākumu takas maršruta karti un Ģimenes pasi.  Ejot pa kartē norādītajiem punktiem, ģimenēm būs iespēja iesaistīties dažādās jautrās, ģimeni saliedējošās aktivitātēs. Bērni varēs sadarboties ar vecākiem, vecāki - ar bērniem. Un, protams, būs dažādi pārsteigumi. Katrā punktā ģimenes varēs iepazīties ne tikai ar bērnu tiesībām, bet arī ar to pienākumiem.

 

Gala punktā plkst. 13.00 Maija parka estrādē svētkus ieskandinās ģimenēm veltīts koncerts. Koncerta laikā tiks piešķirtas nominācijas „Lieliskākā mamma”, „Lieliskākais tētis” un „Čaklākā ģimene”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv