Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.maijs  


Turpinās maģistrālo ielu projekts, rekonstruējot Gaujas ielu un Jāņa Poruka ielu

Cēsu novada pašvaldība projekta „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija” ERAF Darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi”; 3.6.Policentriskā attīstība 3.6.1.pasākums „Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai” 3.6.1.1. aktivitāte „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai” ietvaros 2011.gadā turpina projektā paredzētos ielu rekonstrukcijas darbus Gaujas ielā, posmā no Cīrulīšu ielas līdz Pētera ielai, kā arī Jāņa Poruka ielā, rekonstruējot segumu un ietves, izveidojot stāvlaukumu pie AS CATA, sakārtojot lietus ūdens kanalizāciju un izbūvējot jaunu apgaismojumu.

 

Šī gada aprīlī Cēsu novada pašvaldība izsludināja konkursu par šo ielu rekonstrukciju.  Ielas apgaismojuma izbūves darbus Jāņa Poruka ielā Cēsīs, posmā no Ata Kronvalda ielas līdz pilsētas robežai, veiks SIA "TSF D", uzņēmums izvēlēts par uzvarētāju piecu piedāvājumu konkurencē ar līgumcenu 23 748 lati bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

 

Gaujas ielas un Poruka ielas rekonstrukcijas darbus veic SIA "Ceļinieks 01, kurš uzvarēja divās no trīs iepirkuma daļām . Uzņēmums veiks Jāņa Poruka ielas posmā no Lapsu ielas līdz pilsētas robežai rekonstrukciju par 1 077 169 latiem (bez PVN), kā arī Gaujasielas posmā no Cīrulīšu ielas līdz Pētera ielai rekonstrukciju par 371 925 latiem (bez PVN).

Kā jau informēts iepriekš, šī paša projekta ietvaros jau pabeigta Cīrulīšu ielas rekonstrukcija un Valmieras ielas rekonstrukcija.

Maģistrālo - Valmieras, Gaujas, Cīrulīšu, Līgatnes, Vaives, J.Poruka-  ielu rekonstrukcija notiek Eiropas Savienības (ERAF) projekta apakšprogrammas „Nacionālā un reģionālā nozīme attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai” ietvaros. Tā kopējās izmaksas ir teju 2,92 miljoni latu, no kuriem gandrīz 306 tūkstoši ir pašvaldības līdzfinansējums, bet valsts dotācija gandrīz 131 tūkstotis. ERAF finansējums ir gandrīz 2,48 miljoni latu.

Projekts tiek realizēts no 2009.gada līdz 2011.gadam.

 

Informāciju sagatavoja:

Laine Madelāne

Cēsu novada pašvaldības

Projektu vadītājaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv