Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 10.maijs  


Informācija AMATNIEKIEM un TIRGOTĀJIEM par Pilsētas svētkiem jūnijā

Rīgas iela, kas tiks atvērta 2.jūnijā un tiks apvīta ar tēmu – Tirgus stāsti jeb pļāpas, Cēsu pilsētas svētku ietvaros, gaida amatnieku un tirgotāju pieteikumus dalībai svētkos līdz š.g. 31.maijam plkst.17:00.

 

Cēsu pilsētas svētki šogad notiks vasaras sākumā no 1. līdz 3.jūnijam, un tiks iedzīvināti ar daudzveidīgiem un krāsainiem Cēsu stāstiem. Tirgus stāsti jeb pļāpas tiks iekrāsoti dzeltenā krāsā, tāpēc tirgotājiem, kas piedalīsies svētku tirgū, tiek lūgts, gan savas produkcijas noformējumu, gan arī pārdevēju apģērbu pieskaņot šai stilistikai. Priekšroka dalībai tiks dota tiem, kas spēs noformēt ne tikai savu tirdzniecības vietu šai krāsai, bet varēs arī pastāstīt par savu preci kādu neparastu „dzeltenu stāstu” jeb „pļāpu”.

 

Tirdzniecība tiks organizēta 2.jūnijā no plkst.9:00 – 17:00 Rīgas ielas garumā, sākot no Vienības laukuma.
 

Svētku tirgū aicinātas tirgoties juridiskās un fiziskās personas, kuras realizē pašu gatavotu produkciju, pašu izgatavotos mākslas un amatniecības izstrādājumus, pašu izaudzētos lauksaimniecības produktus, pašu vāktus un/vai pārstrādātus savvaļas augus un ogas. Īpaši aicināti amatnieki, kuri tirgū demonstrētu visdažādākos amatus, un kur savu veiklību, prasmi un iemaņas varētu izmēģināt ikviens Svētku tirgus apmeklētājs. Rūpnieciski ražoto preču tirgotājiem tirdzniecība netiks piedāvāta. Svētku koncepcijas ietvaros, dalībniekiem būs jāņem vērā organizatoru norādījumus par produkcijas, apģērba un tirdzniecības vietas vizuālo noformējuma pieskaņošanu šai stilistikai. Maksa dalībai Tirgotāju ielā noteikta Ls 4,50 par „tekošo metru”. No maksas atbrīvoti Cēsu novada un bijušā Cēsu rajona robežās esošie amatnieki.

 

Par tirdzniecību pieteikties pie Dzintara Sprīvuļa (29765100); Agates Kreicbergas (26885200) vai sūtot pieteikumu uz e-pastu: agatek(at)tvnet.lv

 

Cēsnieku svētku organizatori allaž centušies saglabāt, gan pilsētai raksturīgo tradicionālo senatnes elpu no gadsimtu bagātības krātuvēm, gan vienlaikus meklējuši ko jaunu un mūsdienīgu. Tāpēc pagājušajā gadā iesākto balto stāstu pilsētai un Vecpilsētas stāstu krājumu, šogad papildinās citi aizraujoši un krāsaini stāsti. Trīs dienu garumā Cēsis būs kā atvērta un krāšņa grāmata, kurā skanēs mūzikas, deju un sporta stāsti, vēja pasakas bērniem, tirgotāju teikas un pils nostāsti visām paaudzēm. Darbosies dzejas un mūzikas kafejnīcas, piepilsētas autobusos skanēs jauno literātu darbi un dziesmas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv