Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 10.maijs  


Izdemolēta Līvu laukuma strūklaka

 Cēsīs   1. maijā atsāka darboties strūklakas Rožu laukumā un Maija parkā. Šonedēļ ,  8. maijā pēc remonta darbiem tika  iedarbināta arī strūklaka Līvu laukumā. Diemžēl,  kādam tā tik ļoti nav patikusi, ka jau naktī uz 9. maiju Līvu laukuma strūklaka tika pamatīgi izdemolēta – nolauzti strūklakas uzgaļi, sabojāta pamatnes plātne.

  Tagad  strūklaka vairs nedarbojas un ir nepieciešams pasūtīt un uzstādīt jaunu tās mehānismu. Remonts būs ne tikai ilgs, bet arī dārgs. Pašvaldības policijas darbinieki, pēc videonovērošana kameru ierakstiem, ir noskaidrojuši vainīgo. Viņš ir aizturēts un uzsākts kriminālprocess. Diemžēl tas  neatvieglo remonta darbus un nesamazina to izmaksas.

Pavisam drīz pilsētas apstādījumi tiks papildināti ar viengadīgo puķu stādījumiem. Diemžēl gadās cilvēki, kas iedomājas, ka savas piemājas puķu dobes var ierīkot izmantojot pilsētas apstādījumus un „iegādājas” stādus no dobēm, nevis dārzniecībā.

Aicinu būt saudzīgiem pret to, kas padara pilsētu skaistāku un novērtēt ieguldīto darbu.

Attēlā: Otrdien, 8.maijā Līvu laukuma strūklaka atsāka darboties, bet jau naktī  to pamatīgi izdemolēja.

Dace Laiva

Cēsu novada pašvaldības Ainavu arhitekte

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv