Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.jūnijs  


Cēsu pilsētas domes IT nodaļas vadītājam piešķirta ministrijas Gada Balva

Cēsu pilsētas domes Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājam Gintam Gāršam piešķirta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) Gada Balva par ieguldījumu pašvaldību un līdz ar to visas valsts attīstībā. Balva piešķirta nominācijā „Par radošu darbību pašvaldības vienotās informācijas sistēmas attīstībā, nozīmīgiem sasniegumiem informācijas tehnoloģiju ieviešanā”. Kopumā Gada Balvu šogad saņems 16 Latvijas pašvaldību darbinieki.

 

G.Gārša ir 2006.gadā uzsāktā projekta Cēsu rajona pašvaldību informācijas un komunikāciju tehnoloģiju kompetences centra vadītājs, kurš sāk sniegt palīdzību Cēsu rajona pagastiem informāciju un komunikāciju tehnoloģiju jomā. Aktīvi darbojies dažādu ar informācijas aprites sistēmu izveidošanā, projektu izstrādāšanā un ieviešanā, bijis iniciātors PVIS projektam Vīdzemes reģionā, aktīvi līdzdarbojies projektā e-Vidzeme un bijis saistīts ar citiem pašvaldību projektiem IT jomā.

 

Notiekot teritoriālajai reformai valstī, G.Gārša izrādījis lielu atsaucību un aktivitāti strādājot kopēja perspektīvā Cēsu novada veidojošo vietējo pašvaldību informācijas tehnoloģiju apzināšanu, ieteikumu sniegšanā, pašvaldībām, sistēmu uzlabošanā un sekmīgas tās darbības turpmākā nodrošināšanā. Veiksmīgā un produktīvā darba rezultātā uzlabojusies Cēsu pilsētas domes dokumentu elektroniskā aprites sistēma. Kā arī veicis citus nozīmīgus darbuis informācijas aprites uzlabošanā un nodrošināšanā.  

 

RAPLM Gada Balva tiek piešķirta nominācijās:

  • „Par veiksmīgu partnerības principa piemērošanu investīciju piesaistē un apguvē pašvaldības teritorijas attīstībai”
  • „Par atbalstu uzņēmējdarbībai un aktīvu rīcību jaunu darba vietu izveidē”
  • „Par daudzveidīgas un kvalitatīvas dzīves, izglītības un kultūras vides attīstības nodrošināšanu”
  • „Par veiksmīgu sadarbību ar ārvalstu pašvaldībām un to pozitīvās pieredzes ieviešanu”
  • „Par nozīmīgu ieguldījumu pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitātes un to pieejamības nodrošināšanā, pašvaldības izveidoto pakalpojumu centru darbības efektivitātes paaugstināšanā”
  • „Par daudzveidīgas un kvalitatīvas dzīves, izglītības un kultūras vides attīstības nodrošināšanu”
  • „Par radošu darbību pašvaldības vienotās informācijas sistēmas attīstībā, nozīmīgiem sasniegumiem informācijas tehnoloģiju ieviešanā”.

 

RAPLM Gada Balvas šogad tiek piešķirtas otro reizi. Tās svinīgā pasākumā pasniegs reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs. Papildus ministrijas Goda diplomam, laureāti saņems arī naudas prēmijas 250 latu apmērā.

 

Ministrijas apbalvojums ir nodibināts, lai izteiktu atzinību pašvaldību darbiniekiem par būtisku ieguldījumu valsts stratēģisko mērķu īstenošanā, politiskās un ekonomiskās sistēmas pilnveidē, sociālo un kultūras jautājumu risināšanā, pakalpojumu sniegšanas iedzīvotājiem kvalitātes un efektivitātes paaugstināšanā, kā arī citiem nozīmīgiem darbiem.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

sadarbībā ar

Daci Kārkliņu

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra

preses sekretāri,

   Tālr. 7770432, 29533172

dace.karklina@raplm.gov.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv