Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.jūlijs  


Cēsu tūrisma informācijas centrā strādā students no Vācijas

Cēsu Tūrisma informācijas centrā no 7.jūlija līdz 26.septembrim strādā praktikants no Vācijas, kas apgūst deviņu mēnešu kursus „Travel & Touristik Coordinator” jeb „Ceļojumu un tūrisma koordinators” Vācijā un, sadarbībā ar Vācijas kompāniju Comhard, trīs no tiem pavadīs Cēsīs, iegūstot praktiskas zināšanas tūrisma nozarē.

 

Bjorns Mattners ir pirmais ārzemju praktikants Cēsu Tūrisma informācijas centra 10 gadu darbības laikā, kas šeit ierodas uz tik ilgu laiku.

         

Pirms Bjorns ieradās Cēsīs, viņš izgāja intensīvos latviešu valodas kursus, viņš arī ļoti labi prot runāt angļu un, protams, vācu valodā. Tā kā Cēsis apmeklē ļoti daudz vāciski runājošo, kā arī ir nepieciešama Cēsu tūrisma mājas lapas vācu valodas sadaļas informācijas atjaunošana, Bjorna zināšanas lieti noderēs.

 

Bjorna pienākumi Tūrisma informācijas centrā būs saistīti ar ārzemju ceļotājiem, jaunu velomaršrutu veidošanu, tūrisma mājas lapas satura uzlabošanu, tūrisma uzņēmumu (viesnīcu, viesu māju u.c.) apsekošanu un analīzi uc.

 

„Travel & Touristik Coordinator” projektā var piedalīties bezdarbnieki no Vācijas. Kursi sākās 2008. gada februārī un martā, šo mēnešu ietvarā iespējama trīs mēnešu ilgu prakse kādas citas Eiropas Savienības valsts uzņēmumā. Projekts piedāvā iegūt aktuālākās zināšanas, strādājot nozarēs, kā tūrisms, mediji un biznesa vadība.

 

Tūrisma nozares kursa programmā „Travel & Touristik Coordinator” ietilpst:

·         Darbs ar datoru programmās, tādās kā MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet;

·         Tūrisma satiksmes ģeogrāfija;

·         Ceļojumu rīkošana;

·         Ceļojumu vadīšana;

·         Viesnīcu administrācija un rezervēšanas sistēma FIDELIO;

·         Ceļojumu pārdošana;

·         Elektroniskā rezervēšana un izplatīšanas sistēmas;

·         Starptautiskās angļu valodas atzinība (LCCI) noslēgumā.

 

Comhard ir kompānija Vācijā, kas sadarbojas ar Eiropas Sociālo fondu un ar tā palīdzību izglīto pieaugušos, piedāvājot tiem dažādas karjeras attīstības iespējas dažādās Eiropas Savienības valstīs.

 

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Malceniece

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja

Tālr. +371 64127755, 26542116

ieva.malceniece@cesis.lv

www.vvtc.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv