Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.jūlijs  


Rekonstrukcijas laikā Festivāla ielā, Cēsīs slēdz vienu ielas posmu

Cēsu pilsētas dome informē par satiksmes plūsmas slēgšanu Cēsīs, Festivāla ielas posmā no Lenču ielas līdz Niniera ielai.

 

Šajā ielas posmā no 14.jūlija līdz 21. augustam nebūs atļauta transporta kustība visiem transporta līdzekļiem, izņemot ielas posma iedzīvotājiem, ielas rekonstrukcijas darbu veicējiem, operatīvajam un apkalpojošajam transportam.

 

Kā stāsta Festivāla ielas rekonstrukcijas projekta vadītājs Dainis Sausais, ielas rekonstrukcijas laikā iedzīvotāji varēs piekļūt saviem īpašumiem, tomēr rakšanas, seguma ieklāšanas un asfaltēšanas darbu laikā piekļūšana tieši pie īpašumiem īslaicīgi nebūs iespējama. D.Sausais: ”Iedzīvotājiem jārēķinās, ka būs neērtības, tomēr centīsimies maksimāli nodrošināt iedzīvotāju piekļūšanu pie īpašumiem. Iedzīvotāji jebkurā brīdī var nākt klāt, jautāt pēc būvmeistara Gunta Timofejeva vai atbildīgā par būvdarbu veikšanu Askolda Lieckalniņa, un viņi izskaidros visas ar būvniecību saistītās neskaidrības un jautājumus.” 

 

Tā kā darbu veikšana paredzēta darba laikā no plkst.8.00 līdz 18.00, rekonstrukcijas projekta vadītājs Dainis Sausais aicina iedzīvotājus nenovietot automašīnas iepriekš minētajā ielas posmā stāvēšanai dienas laikā. Novietot automašīnas stāvēšanai var pēc darba laika un uz nakti, kad tas netraucē ne pašiem iedzīvotājiem, ne būvdarbu veicējiem.

 

Sestdienās un svētdienās būvdarbus Festivāla ielā neplāno veikt.

 

Līdz 21. augustam transporta kustībai būs atvērts otrs Festivāla ielas rekonstrukcijas posms no Niniera ielas līdz Dzintara ielai. To transporta kustībai plāno slēgt no 21.augusta līdz 31.oktobrim, kad veiks šī posma rekonstrukciju.  

 

Jau ziņots, ka Festivāla ielas rekonstrukcijas būvdarbiem plānots izlietot Ls 383 827,06, darbus veiks A/S „8 CBR”. Savukārt apgaismojuma uzstādīšanai plānots izlietot nepilnus Ls 50 000.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu pilsētas dome

Tālr. +371 64121677

Mob. +371 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv