Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 10.jūlijs  


Atjauno krāsojumu gājēju pārējām un joslu līnijām

Pirmdien 9.jūlijā Cēsīs uzsākta ielu marķējuma krāsojuma atjaunošana. Iepriekš šo pakalpojumu pašvaldība konkursa kārtībā pirka no uzņēmējiem, taču tagad darbi tiek veikti ar tikko iegādātu ielu marķējuma krāsošanas mašīnu. Vairāk stāsta Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas komunālinženieris Didzis Ozoliņš.

  Savu marķējamo mašīnu nolēmām iegādāties praktisku apsvērumu vadīti. Iepriekš par šo pakalpojumu maksājām apmēram sešus tūkstošus latu gadā. Jauna marķējamā mašīna maksā 5,4 tūkstošus latus un tās garantijas laiks ir pieci gadi. Strādājot ar savu mašīnu izmaksas sezonā varētu būt ap tūkstoti latu, tātad ietaupījums ir būtisks.

  Ideja par marķējamās mašīnas iegādā radās nejauši. Maijā pamanīju, ka Rīgā ar šādu marķieri labā tempā tiek atjaunotas braukšanas joslas sadalošās līnijas. Noskaidroju, kas tā par mašīnu un kur tādu var iegādāties. Krietns laiks pagāja, veicot iepirkuma procedūru, bet nu esam uzsākuši darbu Cēsu ielās.

  Jaunais agregāts ir kompakts ar programmējamu vadību, strādā precīzi. Esam jau saņēmuši pārmetumus, ka gājēju pāreju krāsojuma atjaunošana rada neērtības braucējiem. Lai šo darbu paveiktu kvalitatīvi, krāsa ir jāklāj uz sausa asfalta, tāpēc diemžēl nevar strādāt naktīs vai agrās rīta stundās, kad ceļa segums ir mitrs un autovadītājiem jārēķinās ar nelielām neērtībām.

Attēlā: Marķiera operators Viesturs Kociņš ( no kreisās) un palīgs Uldis Dāboliņš atjauno krāsojumu gājēju pārejai Raiņa ielā.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv