Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 10.jūlijs  


Uzsākta bibliotēkas krājumu pārvešana uz pagaidu mītni Akmens ligzdā

Šoruden paredzēts sākt Cēsu Centrālās bibliotēkas ēkas Raunas ielā 1 rekonstrukciju. Tāpēc jūlijā bibliotēka ar vairāk nekā 80 tūkstošiem grāmatu tiek pārcelta uz Raunas ielu 2 (Akmens ligzda).

 

Kā pastāstīja Cēsu Centrālās bibliotēkas direktore Natālija Krama, pārcelšanās darbi ir sākušies, un bibliotēka jau no 9. jūlija ir slēgta. Tas nozīmē, ka grāmatas pasūtīt un izņemt nebūs iespējams līdz pat septembrim, kad bibliotēka vērs durvis Raunas ielā 2.

 

Tomēr grāmatas joprojām varēs nodot interneta lasītavā, un tā būs atvērta līdz 1. augustam darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00. Augustā diemžēl nebūs pieejams neviens bibliotēkas pakalpojums, tāpēc grāmatu nodošanas termiņi tiks pagarināti līdz septembrim.

 

Pagaidu telpās Raunas ielā 2 šobrīd jau ir uzsākti labiekārtošanas darbi un sakaru tīklu veidošana, lai septembrī pieņemtu apmeklētājus.

 

Pēc rekonstrukcijas projekta bibliotēkas vecā ēka tagadējo divu stāvu vietā iegūs plašas un gaišas telpas 3 stāvos, kā arī grāmatu krātuvi pagrabstāvā. Papildus cēsniekiem būs iespēja izmanot blakus esošo saimniecības ēku, kuru iecerēts pārvērst par mūsdienīgu mācību un semināru centru un savienot ar bibliotēkas ēku. Pēc renovācijas bibliotēka kļūs par daudzfunkcionālu kultūras centru un būs pieejama arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Jaunās telpas ir plānotas tā, lai ērti justos visu vecuma un interešu grupu lasītāji.

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cesu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciālisteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv