Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris   Vārda dienu svin: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 10.augusts  


Gadskārtēja balva «Cēsnieks» šogad pasniegta aktierim un uzņēmējam Jurim Žagaram

AS "Cēsu alus" gadskārtēja balva "Cēsnieks" šogad pasniegta aktierim un uzņēmējam Jurim Žagaram, aģentūru LETA informēja "Cēsu alus" personāla nodaļas vadītāja Daiga Ozoliņa-Punāne.

Minēto balvu aktierim un uzņēmējam Jurim Žagaram pasniedza 4.augustā Cēsu mākslas festivāla laikā.

Cēsnieka balva iedibināta 1999.gadā un šogad tiek pasniegta devīto reizi. Apbalvojamo personu izvēlas balvas dibinātāja - "Cēsu alus" sadarbībā ar Cēsu pilsētas domi un tās iedzīvotājiem. Visu jūliju cēsnieki varēja izvirzīt Cēsu kultūras, zinātnes, vēstures vai sociālās jomas darbinieku kandidatūras, kuri, viņuprāt, savu darbu darījuši izcili un no sirds un kuru veikums pozitīvi ietekmējis pilsētas dzīvi pārskatāmā laika periodā.

Pamatojot Žagara izvirzīšanu balvas saņemšanai, iedzīvotāji minējuši viņa spilgtāko veikumu kultūras jomas veicināšanā - Cēsu pils ģildes izveidošanu un ideju par Cēsu mākslas festivālu, kā arī aktīvo uzņēmējdarbību, izveidojot un attīstot sporta bāzi Žagarkalnā.

Cilvēki akcentējuši, ka tas devis iespēju radīt interesi par pilsētu gan Latvijas iedzīvotāju, gan tūristu vidū un aizvien plašāk izskanēt Cēsu vārdam. Žagara veikums ir pozitīvs apliecinājums lielai uzņēmībai, radošām idejām un patiesai mīlestībai pret savu pilsētu.

Balvu "Cēsnieks" līdz šim saņēmuši - mākslinieks Ivars Pauliņš, čellists Gunārs Graps-Grāfs, mācītājs Krists Kalniņš, Cēsu Vēstures un mākslas muzeja Izstāžu nama vadītāja Nata Livonska, laikraksta "Druva" valdes priekšsēdētājs Verners Rudzītis, Pastariņa skolas direktore Ieva Eglīte, arheoloģe Zigrīda Apala un Cēsu domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.

Raksta avots. www.cesis24.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv