Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.augusts  


Drīz – “Cēsu uzņēmējs 2010”


Cēsīs aktīvi notiek sagatavošanās darbi ikgadējai izstādei “Cēsu uzņēmējs”, kura notiks 3. un 4.septembrī Cēsu pilsētas sporta kompleksā. Šī ir tradīcijām bagātākā un lielākā ar uzņēmējdarbību saistītā izstāde Vidzemes reģionā un šogad tā risināsies jau 16.reizi, tāpēc ir nolemts labi iesāktos darbus papildināt ar dažiem jaunumiem.

Izstādes pirmajā dienā notiks uzņēmēju konference, kurā kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā arī ārvalstu un Latvijas vēstniecību pārstāvjiem tiks diskutēts par eksporta un sadarbības iespējām. Jānis Rozenbergs, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks un izstādes darba grupas vadītājs uzsver: “Daudziem Cēsu uzņēmējiem noieta tirgus nav tikai Cēsis vai Vidzeme, Rīga un Latvija, bet arī tuvākās un tālākās kaimiņvalstis. Tāpēc, tikai sadarbojoties, apmainoties ar informāciju un zināšanām, mēs varam būt konkurētspējīgi arī eksporta tirgos un radīt jaunus pakalpojumus, darba vietas un ieņēmumus.” Konferences ietvaros notiks arī vietējo uzņēmumu prezentācijas, jo kā secina J.Rozenbergs: “Bieži vien vietējie uzņēmēji nezina par to, ko ražo, pārdod vai kādus pakalpojumus sniedz cits viņu kolēģis vai kaimiņš tepat, novadā. Ikdienas darbu virpulī nereti trūkst iespēju pastāstīt pašiem par sevi un uzzināt to labo, kas notiek tepat blakus un atrast veidus, kā strādāt kopā.” Izstādes laikā notiks arī balvas “Cēsu uzņēmējs” pasniegšana vairākās nominācijās. 

3.septembrī izstāde apmeklētājiem būs atvērta no pulksten 15.00 – 20.00.

Pulksten 16.00 sāksies Cēsu novada interešu izglītības organizāciju prezentācijas. Mūzikas, mākslas, sporta skolas, pulciņi, biedrības, apmācību centri, kursi, studijas un citi, aizraujošās un dinamiskās prezentācijās iztādes apmeklētājiem  rādīs, kādas iespējas saturīgai brīvā laika pavadīšanai ir pieejamas Cēsīs.  Būs iespējams arī turpat reģistrēties interesējošai nodarbei.

4.septembrī izstādes darba laiks no pulksten 10.00 – 19.00. Otrā diena sagādās daudz interesantus pārsteigumus cēsniekiem un viesiem: Bērnu zonā notiks aizraujošas atrakcijas mazākajiem apmeklētājiem, darbosies vintage (laika pārbaudītu mantu, modes relikviju un citu senlietu) tirdziņš, kā arī, būs vietējo kolekcionāru retro automobiļu un motociklu skate.  Tā kā septembris jau būs sanesis jauno ražu, zemnieku audzētos lauku labumus varēs iegādāties Ražas svētku zonā. Beķeri, konditori un citu našķu meistari sacentīsies brīnišķīgi garšīgā konkursā, bet dažādu Latvijas novadu  īpašos ēdienus varēs degustēt Vēderprieku zonā. Ir padomāts par skolēniem un vecākiem - izstādē darbosies skolas grāmatu maiņas punkts un lietoto grāmatu tirdziņš.

Uzņēmēji dalībai izstādē var pieteikties līdz 13.augustam,  aizpildot anketu www.bizness.cesis.lv vai rakstot uz e-pastu cesu.uznemejs@gmail.com

 

Izstādes apmeklētājus gaidīsim jau 3.septembrī. Uz tikšanos!

 

Projekta vadītāja

Kristīne Mihaļova

26549511

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv