Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.augusts  


Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanas iespējas

 Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra  vēl joprojām pieņem projektu pieteikumus aktivitātē Nr.  3.4.4.1. “Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”, kas ir atvērta no 2009.gada 23. novembra līdz paziņojumam par projektu iesniegumu pieņemšanas pārtraukšanu, t.i., līdz tam brīdim, kad Aktivitātes ietvaros pieejamais finansējums būs izlietots.

 

Projektu realizācijas mērķis ir mājokļu energoefektivitātes paaugstināšana

daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, lai nodrošinātu energoresursu efektīvu izmantošanu un dzīvojamā fonda ilgtspēju.  Cēsu novada pašvaldība ar 2010.gada 18.februāra saistošajiem noteikumiem Nr.9 ‘’Par līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām energoefektivitātes pasākumu veikšanai‘’ paredzējusi finansiāli palīdzēt realizēt daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes pasākumus.  Augustā tiks izsludināta pieteikšanās uz finansējumu, kas ir reglamentēts augstāk minētajos Saistošajos noteikumos.  Lūdzam sekot informācijai Cēsu mājas lapā un vietējā presē.

Aicinām daudzdzīvokļu māju iedzīvotājus aktīvi izmatot ES piedāvāto finansējumu un pretendēt uz pašvaldības finansējumu.

Detalizēta informācija pieejama Cēsu novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļā 211. kabinetā.

 

Cēsu novada pašvaldības

Projektu vadītāja un vides speciāliste

Inta Ādamsone

Tālr. 64161818

inta.adamsone@dome.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv