Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.augusts  


Tiks apbalvoti labākie Cēsu uzņēmumi 2009.gadā

4. septembrī izstādes „Cēsu uzņēmējs 2010” ietvaros pirmo reizi notiks konkursa „Cēsu novada uzņēmējs” uzvarētāju apbalvošana vairākās nominācijās.  Konkursu rīko Cēsu novada pašvaldība ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Cēsu novadā, godinot pašaizliedzīgu uzņēmēju darbu un popularizējot to devumu novadam.

Balvas par darbību 2009. gadā tiks pasniegtas šādās nominācijās:

·         Cēsu labdaris

·         Cēsu izaugsme

·         Cēsu inovācija

·         Cēsu eksportētājs

·         Cēsu dāsnākais darba devējs,

·         Cēsu vēstnesis

·         Cēsu jaunietis - uzņēmējs

·         Cēsu pārsteigums

 

Cēsu novada pašvaldība līdz 25. augustam gaidīs uzņēmēju pieteikumus šādās nominācijās:

Cēsu eksportētājs 2009

Balva kategorijā „Cēsu eksportētājs 2009” tiks piešķirta uzņēmumam, kuram 2009. gadā ir bijis liels eksporta apjoms un kurš ražo produktus ar augsto pievienoto vērtību.

Cēsu Inovācija 2009

„Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centra” specbalva kategorijā „Cēsu inovācija 2009” tiks piešķirta uzņēmumam, kurš ir radījis jaunu, uz zināšanām balstītu produktu, kas ir pārāks salīdzinājumā ar agrāk ražotajiem un tirgū jau esošajiem. Balvu var saņemt arī par inovatīviem risinājumiem darba procesa uzlabošanai.

Konkursā var piedalīties uzņēmumi vai individuālā darba veicēji, kuru saimnieciskā darbība noris Cēsu novadā vai kuru darbība dod nozīmīgu ieguldījumu Cēsu novada attīstībai. Savu uzņēmumu iespējams pieteikt, līdz 25. augustam rakstot vēstuli uz cesu.uznemejs@gmail.com. Vēstulē jānorāda uzņēmuma nosaukums un iemesls, kāpēc uzņēmums būtu pelnījis kļūt par uzvarētāju konkrētajā nominācija. Nepieciešamības gadījumā ar Jums sazināsies žūrijas komisija.

Informācijai:

Kristīne Mihaļova, tālr. 26549511 

www.bizness.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv