Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.augusts  


Cēsu skolās nodrošināta kvalitatīva dabaszinātņu priekšmetu apguve


Jaunais mācību gads sāksies ar pilnībā nokomplektētu aprīkojumu Cēsu Valsts ģimnāzijas  un Cēsu 2 vidusskolas dabaszinību kabinetos.

 Projekts „Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana Cēsu 2. vidusskolā un Cēsu valsts ģimnāzijā”, kas tika uzsākts 2009. gada 1. jūnijā ir noslēdzies. Projekta rezultātā 2009. gada nogalē tika izremontēti dabaszinātņu kabineti. Cēsu 2. vidusskolā tika renovēti un aprīkoti ar jaunām mēbelēm ķīmijas kabinets un ķīmijas laboratorija, bioloģijas kabinets un bioloģijas laboratorija. Cēsu Valsts ģimnāzijā tika veikti renovācijas darbi bioloģijas kabinetā un bioloģijas laboratorijā, fizikas praktikuma kabinetā un fizikas laboratorijā. Darbus kvalitatīvi veica  SIA „ Otons”. Renovētajās telpās  mēbeles  izgatavoja un piegādāja  A/S ”ĒTOSS”.   Par kabinetu aprīkojuma piegādi Izglītības un zinātnes ministrija slēdza centralizētus līgumus, tamdēļ aprīkojuma piegāde notika pakāpeniski . Šīs vasaras laikā tika piegādātas pēdējās pasūtītās iekārtas, demonstrāciju modeļi un ķimikālijas laboratorijām.  Pedagogi tika apmācīti iekārtu lietošanā.

 Digitālās informācijas apstrādes sistēmas ķīmijas, fizikas, bioloģijas  un matemātikas  skolotājiem ar interaktīvo tehnoloģiju risinājumu  ļaus  mācību stundas novadīt saistoši un interesanti, demonstrējot  jaunus tehnoloģiskos  sasniegumus un rosinot skolēnu interesi par mācību priekšmetiem.   Mikroskopi bioloģijas nodarbībām, ierīču komplekti mehānikā, optikā, elektrībā  un magnētismā, modeļi ķīmijas nodarbībām un citas modernas iekārtas ļaus  mācību vielu apgūt ar izpratni un aizrautību.  Aprīkojumu piegādāja SIA „ Labochema Latvija” , SIA „ Adrona” , SIA „Lielvārds” un piegādātāju apvienība: ” SIA „TCon”, SIA’GT” , SIA „ ATEA” , SIA „ Lielvārds” un  Ventspils  Digitālais centrs”.

Projekts tika īstenots ERAF darbības programmas” Infrastruktūra un pakalpojumi”, 3.1. Prioritātes „Infrastruktūra un cilvēku kapitāla nostiprināšana” 3.1.3.pasākuma „Izglītības infrastruktūra vispārējo prasmju nodrošināšanai” 3.1.3.1. aktivitātes „Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana” ietvaros.

Projekta kopējās izmaksas 237`087 LVL no kurām 201`523 LVL ir ERAF finansējums. Cēsu novada pašvaldības līdzfinansējums ir 24`895 LVL apmērā. Projektu ar budžeta dotāciju 10`669 LVL apmērā līdzfinansēja valsts.

 

 Inta Ādamsone,

Cēsu novada pašvaldības projektu un vides speciāliste

 tel. 641618181Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv