Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 10.septembris  


Ielūgums uz akciju - talku 15.septembrī

Studenti, skolēni, bērni un vecāki!

Visi, visi, kam tuvas tīras vides idejas un ir vēlēšanās dzīvot tīrākā pilsētā nāciet un piedalieties! Sestdien, 15. septembrī Cēsis notiks projekta „Pēdas” un Cēsu pilsētas domes kopīgi rīkotā AKCIJA – TALKA.

Talkas laikā sakopsim vairākas nozīmīgas un sabiedrībā iecienītas vietas. Ar mums kopā pēdos: Juris Žagars, Gundega Skudriņa, Andžela Brice, Zane Rozīte, Kristīne Garklāva un citi cēsnieki.

Plkst. 11:00 – pulcēšanās un talkas sākums Pils laukumā

Plkst. 14:00 – kopīgas pusdienas talkotājiem Pils dārzā, čaklāko apbalvošana, balvu izloze, muzikālie pārsteigumi, mazajiem – radošās darbnīcas, atrakcijas un braucieni ar kvadracikliem.Tiks izlozētas dāvanu kartes Žagarkalna, sporta zāles un baseina apmeklējumiem, braucieni ar kvadracikliem un citas vērtīgas aktivitātes.

Izklaides programmu papildinās arī muzicējošās grupas:

„Smilšu 13” -Cēsis; „Apple in the tree” – Cēsis;  „Seat free” – Rīga.

Talkas rīkošanu atbalsta:

Projekts „Pēdas”, Cēsu dome, Cēsu Jauniešu dome, SIA Fēnikss ZG, SIA Cīruļkalns, viesu nams „Rakši”, SIA Stingers, SIA ZAAO, SIA Ragn Sells, SIA Jumis, i/k Debesīs, Latvijas Zaļā josta, Cēsu sporta skola, Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs, Cēsu Kultūras centrs, A/S CATA.

Informatīvie atbalstītāji: Radio 3, laikraksti: Druva un Birža. 

PROJEKTS PĒDAS radās 2002. gada maija mēnesī, kad pēc pāris nesekmīgām talkām tā vadītāja Vita Jaunzeme nonāca pie secinājuma, ka atkritumus nesagādā citplanētieši un, ka tie paši par sevi nav problēmas cēlonis.
 „Saudzēsim mūsu Planētu!” – tāds ir Projekta sauklis. Un tas ir adresēts CILVĒKAM.
Tātad darbs ar cilvēku – katru un visiem kopā – varētu atrisināt šo nevīžības, slinkuma un mantkārības rezultātu – visaptverošu miskasti parkos un mežos.
Ar laiku mēs visi sāksim saprast, ka esam saistīti un vienoti laikā, telpā un enerģijās. Un , ka viss ir viens vesels, dzīvs organisms, ko sauc par planētu Zeme. /
www.pedas.lv /

Informāciju sagatavoja
Cēsu pilsētas domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Laura Zauere
t.4121677, 28645386
laura.zauere@dome.cesis.lv
www.cesis.lv

Sadarbībā ar www.pedas.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv