Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.septembris  


Pētījuma rezultāti: cēsnieki – visapmierinātākie ar savu pilsētu

SIA „Analītisko pētījumu un stratēģiju laboratorija" pēc Valsts reģionālās attīstības aģentūras pasūtījuma (2007.-2008.) ir veikusi pētījumu par Latvijas pilsētu attīstības tendencēm, par pilsētu attīstības resursiem, konkurētspējas faktoriem, pilsētvides pievilcību un to kopējo iespaidu uz apkārtējo teritoriju.

 

Pētījuma dati apliecina, ka no visiem Latvijas iedzīvotājiem, visapmierinātākie ar savu pilsētu ir tieši cēsnieki. Iedzīvotāju apmierinātība ar mājokli Cēsu pilsētā ir viena no augstākām Vidzemē. Latvijas pilsētu attīstības tendenču pētījumā lielākā daļa aptaujāto, kas vēlētos mainīt dzīvesvietu republikas ietvaros kā populārāko vēlamo dzīvesvietas pilsētu minējuši Cēsis.

 

Pētījam laikā realizēta vispusīga attīstības tendenču izpēte, lai izvērtētu Latvijas pilsētu sociāli ekonomiskās attīstības tendences gan pēdējo 5-10 gadu laikā, gan šobrīdējās situācijas un nākotnes prognožu aspektā.

 

Detalizētāk ar pētījumu par Latvijas pilsētu attīstības iespējām var iepazīties: http://www.latvija2030.lv/page.php?id=193

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv