Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 10.septembris  


30. septembrī Cēsīs kamermūzikas koncerts "Balkānu brokastis Brazīlijā"

Rudens kamermūzikas festivāla ietvaros, 30.septembrī plkst.18:00 Cēsu Izstāžu namā koncerts „Balkānu brokastis Brazīlijā”.

„Balkānu brokastis Brazīlijā” ir kvarteta „Brokastis četratā” jaunās programmas nosaukums, kurā pēc pašu mūziķu teiktā ir apvienots gan kvarteta stils un būtība, gan viņu programmas ritmi.

Mūzika ieved klausītāju arvien dienvidnieciskākās noskaņās — no gruzīniski smeldzīgām harmonijām caur Balkānu temperamentu līdz pat ugunīgiem Brazīlijas salsas ritmiem. Programmā būs dzirdāmi arī pašu mūziķu skaņdarbi.

Mūziķi: Andis Klučnieks (flauta),Mārtiņš Zilberts (klavieres), Jānis Stafeckis (kontrabass) Aivars Krastiņš (sitaminstrumenti)

 Programmā: Georgs Frīdrihs Hendelis, Andis Klučnieks, Aivars Krastiņš, Maiks Movers, Otars Taktakišvili

 
No 13. septembra līdz 2. oktobrim ar koncertiem Rīgā, Rēzeknē, Cēsīs un Aucē norisinās „Rudens kamermūzikas festivāls”. Festivāla moto ir tête-à-tête jeb “aci pret aci”, tā norādot uz kamermuzicēšanas intīmo gaisotni un pavisam īpašo dialogu, kas šajā mūzikas jomā veidojas starp mūziķiem un klausītājiem. Jau vairākus gadus festivāla patrons ir pasaulē pazīstamākais latviešu komponists Pēteris Vasks.Koncerts Cēsīs tiek rīkots sadarbībā ar “Latvijas koncertiem”.

 

Biļetes uz koncertu Cēsīs iepriekšpārdošanā var iegādāties no 13.septembra, Tūrisma informācijas centrā, Pils laukums 9, katru dienu no plkst.10:00-18:00 tālr.64121815;28318318.

 

Biļetes cena: Ls 2, - ; 1,20 -  (skolēniem, studentiem, pensionāriem)

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115; 64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv