Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 10.oktobris  


Sabiedriskā apspriešana par Cīrulīšu ielas rekonstrukciju Cēsīs

Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 2006. gada 29. augusta noteikumiem Nr. 717 tiek izsludināta sabiedriskā  apspriešana par Cīrulīšu ielas rekonstrukciju Cēsīs. Ar publiskās apspriešanas materiāliem par ieceri var iepazīties Cēsīs, Raunas ielā 4, Cēsu pilsētas domē, 2.stāvā. Sabiedriskās apspriešanas laiks  no 2007.gada 12. oktobra līdz  2007.gada 18.oktobrim. Atsauksmes par publisko apspriešanu iesniedzamas Cēsu pilsētas domē, Raunas ielā 4,  Iedzīvotāju apkalpošanas centrā ar norādi „Par sabiedrisko apspriešanu saistībā ar Cīrulīšu ielas rekonstrukciju Cēsīs”, Cēsu pilsētas mājas lapā  www.cesis.lv vai  nosūtot elektroniski: e - pasts: janis.sirlaks@dome.cesis, kontakttelefons 4122377, Jānis Sirlaks.

 

           Publiskajā apspriešanā izteiktais viedoklis tiek uzskatīts par derīgu, ja tas apstiprināts ar personas vārdu, uzvārdu, adresi. Ja viedoklis iesniegts iesnieguma vai aizpildītas anketas veidā, tas jāapstiprina arī ar personas parakstu.

 

Sabiedriskās apspriešanas gala ziņojums tiks paziņots Cēsu pilsētas domes mājas lapā (www.cesis.lv ).

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv