Top.LV

Latvijas Reitingi

2008.gada 10.oktobris

"CelTik/Lekrings" pārspēj "Ķekavu"

Piektdienas vakarā Cēsu 'CelTik/Lekrings' izbraukumā ar 9:7 (3:2,3:2,3:3) pārspēja 'Ķekavas' florbolistus.

Lai gan cēsnieki vadībā neatradās tikai 4 ar pus no 60 spēles minūtēm, piektā uzvara nebūt nenāca viegli. Laukuma saimniekie prasmīgi realizēja viesu kļūdas vidus un aizsardzības zonā, neatļaujot cēsniekiem atrauties. Trešajā periodā cēsnieki sasniedza četru vārtu pārsvaru 5:9, bet ķekavnieki atspēlēja 2 vārtus un vēl vienus tiesneši neatzina.

Cēsnieku panākuma kaldināšanā lielākais ieguldījums Mārtiņam Rajeckim (3+0), Andrim Malkavam (1+3) un Ingum Laiviņam (1+3). Pa vieniem vārtiem Jānim Freivaldam, Ģirtam Laugalim, Tomam Rīsmanim un Gintam Bērtulim.