Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 10.novembris  


Sveicam Sociālo darbinieku dienā

 

Šodien, 10.novembrī visā Eiropā svin Sociālo darbinieku dienu - arī Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” atzīmēs šos svētkus.

 

Sociālajam darbiniekam nākas saskarties ar daudzām sabiedrības un cilvēka dzīves sfērām: personiskajiem un grupveida konfliktiem, ģimenes plānošanu, darbiekārtošanās problēmām, dažādu sabiedrības kategoriju profesionālo un sociālo adoptāciju, antisociālas uzvedības profilaksi, taisnīguma nodrošināšanu un daudz ko citu.


Sociālais darbs – tā ir māksla sakārtot attiecības starp cilvēkiem. Sociālo darbinieka diena – svētki, kas pēc būtības pieder tiem, kas atrod žēlsirdību, rada labestību ne tikai savu amata pienākumu ietvaros, bet arī sirdsapziņas un dvēseles balss vadīts.

 

Sveicam visus sociālos darbiniekus svētkos, novēlot viņiem veselību, pacietību, un sociālo aizsargātību.

 

 

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone

„Sociālo pakalpojumu un sociālās

palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127749

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv