Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 10.novembris  


Sociālie darbinieki atzīmē profesionālos svētkus

Eiropas sociālo darbinieku dienas aizsākumi meklējami jau pirms 15 gadiem, kad Starptautiskā Sociālo darbinieku federācija sāka popularizēt tolaik jauno sociālā darbinieka profesiju. Šogad šie profesijas svētki tika atzīmēti 8. Novembrī.

Sociālajam darbam ir svarīga loma sabiedrības labklājības veicināšanā, jo tiek aizstāvētas un pārstāvētas dažādu sociālo grupu intereses un tiesības. Sociālais darbinieks palīdz cilvēkiem uzlabot savu dzīves vidi, kā arī spēju iekļauties sabiedrībā, atgūstot savu sociālo statusu. Profesionāls sociālais darbs ir vērsts uz problēmu risināšanu un pārmaiņām. Sociālā darbinieka uzdevums nav viegls, sevišķi ekonomiski sarežģītos apstākļos, kad jāpalīdz iedzīvotājiem rast izeju no krīzes situācijām.

 

8. novembrī Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" Sociālo darbinieku dienu iesāka ar Cēsu novada sociālo darbinieku svinīgu tikšanos. Atzinību un laba vēlējumus sava novada speciālistiem izteica aģentūras direktore Iveta Sietiņsone, kā arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders. Svinīgajā sarīkojumā Cēsu novada pašvaldības atzinību par godprātīgu un apzinīgu darba pienākumu pildīšanu saņēma speciāliste dzīvokļu jautājumos Maija Klimoviča un sociālās palīdzības organizatore Dagmāra Saulīte. Izglītības un zinātnes ministrijas pateicību par nozīmīgu ieguldījumu sociālā riska ģimeņu bērnu integrēšanā sabiedrībā saņēma sociālās palīdzības organizatore Inga Vīksna. Labklājības ministrijas atzinību par ilggadīgu, nesavtīgu ieguldījumu Cēsu novada iedzīvotāju sociālo problēmu risināšanā saņēma sociālā darbiniece Rudīte Petrova un atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītājas vietniece Astrīda Eglīte.

 

Vēlāk Priekuļos sava amata svētkus Cēsu novada sociālā darba speciālisti atzīmēja kopā ar bijušā Cēsu rajona administratīvajā teritorijā esošo Amatas, Pārgaujas, Vecpiebalgas, Raunas, Priekuļu un Jaunpiebalgas novadu kolēģiem. Svētku pasākumā viesojās arī pārstāvēto novadu vadītāji, kuri, vēlot izturību un dzīvesprieku, sociālajiem darbiniekiem pateicās par ieguldīto darbu novadu labklājības veicināšanā. Tiekoties speciālisti atskatījās uz padarīto un diskutēja par aktuālākajām problēmām sociālajā jomā, savukārt, noslēgumā pasākuma viesus iepriecināja sirsnīgs koncerts.

 

Attēlā: Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un Sociālā dienesta direktore Iveta Sietiņsone pasniedz Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstu dzīvokļu jautājumu speciālistei Maijai Klimovičai.

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada

pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749

E-pasts: ance.saulite@dome.cesis.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv