Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 10.decembris  


Cēsnieku sagādātās dāvaniņas sasildīs vairāk nekā 500 dvēseles

Cēsu pilsētas dome, sadarbībā ar mūziķa Gunāra Kalniņa Gospeļkori „gg chior”, š.g. decembrī iesaistījās labdarības akcijā „Ziemassvētki – ikvienam no mums” un sarūpēja vairāk nekā 500 sirsnīgas Ziemassvētku dāvaniņas Latvijas bērnu namu, pansionātu un sociālo aprūpes centru iemītniekiem.

 

Uz Cēsu pilsētas domes aicinājumu atsaucās necerēti daudz cēsnieku, bērnu un iestāžu.

 

Atbalstītāju vidū ir gan Cēsu 1. un 4 pirmskolas izglītības iestādes, kur dāvaniņas kopā ar vecākiem sarūpēja mazie cēsnieki, gan arī Cēsu pastariņa pamatskola, kuras audzēkņi sagatavotās dāvaniņas lielos maisos nogādāja līdz pilsētas domei. Aicinājumam sasildīt kādu bērna vai pieaugušā cilvēka dvēseli atsaucās arī Cēsu pilsētas domes, Cēsu Kultūras centra, SIA „Cēsu alus” un citu uzņēmumu un iestāžu darbinieki. Ļoti aktīvi dāvaniņu sarūpēšanā bija arī iedzīvotāji un ģimenes. 

 

Dāvanu maisiņi sapildījušies gan ar mīļām rotaļlietām un mantiņām, gan ar dažādiem vecumiem domātām prāta spēlēm, bērnu drēbītēm, saldumiem un grāmatiņām kā bērniem, tā pieaugušajiem. Ir arī īpaši sagatavotas dāvaniņas noteikta vecuma bērniņiem piemēram, trīs un četrus gadus vecai meitenītei vai puisītim. Dāvaniņu krājumā ir arī lielum lielas kastes - pilnas ar mīkstajām rotaļlietām, Ziemassvētku zeķītēm, apsveikumu kartiņām un citām, ar sirds siltumu gādātām, dāvaniņām.

 

 

Visas sarūpētās dāvaniņas Cēsu pilsētas dome nodos labdarības akcijas organizatoriem, kas kopā ar mūziķiem sniegs vairāk nekā 60 labdarības koncertus Latvijas bērnu namos, sociālās aprūpes centros un pansionātos.

 

26.decembrī Rīgā, Anglikāņu baznīcā plkst.18.00 notiks labdarības akcijas „Ziemassvētki ikvienam no mums” noslēgumā koncerts, uz ko laipni gaidīti visi labdarības akcijas atbalstītāji.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv